škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Front Assist'li Araca Sonradan ACC Eklemek

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bsarmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracım 2017 prestige geçen ay Türkiye'de ilk olduğunu düşünüyorum, sonradan ACC montajı yaptırdım ve şu an aktif olarak kullanıyorum.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sanalkuzu;655161
Ankara'da 2015 Superb Prestige aracıma multifonksiyonel kamera taktırdım. Şu an light assist, lane assist ve traffic sign assist özellikleri aktif hale geldi. Takdırdığım yerde sinyal kolunun değişmesi halinde kodlama ile acc'nin de aktif hale gelebileceği söylendi. İstanbul'da böyle bir işlemi hiç yaptıran oldu mu?

ACC takdırdığınız A5 Kamera haricinde ön tampon radarı, ön kısımda panjurda kapak yok ise kapak değişikliği ve ACC için müstakil  direksiyon altı kolu gerektirir.

Çevrimdışı bsarmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Montaj ve yazılım 3200 TL + Malzemeler (bir tek acc beyni çıkma diğerleri orijinal olmak üzere) 3000 TL.= 6250 TL'ye mal oldu. İhtiyaç duyulan malzemeleri ben sıfır orijinal aldım sizler temiz çıkma bulursanız maliyet daha da düşecektir.                                  
1- ACC radar cihazı

2- Acc uyumlu sinyal kolu

3- Acc uyumlu direksiyon alt kapağı

4- Acc montaj kablosu

5- Acc radar tutucu braket ve metal levha

6- Ön panjur

7- Ön pajur kapağı

Çevrimdışı Dadashh

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sanalkuzu;655161
Ankara'da 2015 Superb Prestige aracıma multifonksiyonel kamera taktırdım. Şu an light assist, lane assist ve traffic sign assist özellikleri aktif hale geldi. Takdırdığım yerde sinyal kolunun değişmesi halinde kodlama ile acc'nin de aktif hale gelebileceği söylendi. İstanbul'da böyle bir işlemi hiç yaptıran oldu mu?

hocam bunu biraz daha açabilir misiniz? Multifonksiyonel kamera ne demek? ışık asistanı falan nasıl devreye girdi? Nerede yaptırdınız ben de yaptırmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı sanalkuzu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ankara'da Necati Kaygusuz-Kaygusuz Oto ile iletişime geçebilirsiniz. Başka yapan var mı bilmiyorum.