škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Büyük Beyaz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Nerede belli mi?

Seni atlamışım kusura bakma. Havuzlar Cumhuriyet Parkı yan Otoparkı. Her zamanki yerde. Görüşmek dileğiyle.  ;)

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Seni atlamışım kusura bakma. Havuzlar Cumhuriyet Parkı yan Otoparkı. Her zamanki yerde. Görüşmek dileğiyle.  ;)

İstanbulda olmazsam bayramda inşallah ben de katılırım bu seferkine.

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geri vites ampülleri 2 yıl olacak değiştireli. Göz kırpıp arıza yakmaya başladılar. P21W tip Markasız almıştım iyi dayandılar yinede. Yerine Photon PH7219 EX aldım. Aydınlatmada ciddi fark var. Mercekli olsalar daha da aydınlatırlar ama bu modelin merceklisi arıza yakıyormuş sanırım. İnşallah ömürleri uzun olur.

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geri vites ampülleri 2 yıl olacak değiştireli. Göz kırpıp arıza yakmaya başladılar. P21W tip Markasız almıştım iyi dayandılar yinede. Yerine Photon PH7219 EX aldım. Aydınlatmada ciddi fark var. Mercekli olsalar daha da aydınlatırlar ama bu modelin merceklisi arıza yakıyormuş sanırım. İnşallah ömürleri uzun olur.

Sakın benim önümde aracı geri vitese takayım deme, kurşun atarım lambalarına. Üstadim millete geçici körlük mü yaşatacaksın. Hava daha kararmamışken böyleyse karanlıkta düşünemiyorum. Şehir içi uzunlarını yakmış gibi maaşallah. Seninin için güle güle kullanmanı dilerim ama arkanda olanların hiç güleceğini sanmam😂.
Bu arada ışıklarda ayarsız farlı biri arkana gelirse direk aracı geri vitese tak anlasın hırto nasıl oluyormuş :)
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2022, 18:08:00 Gönderen: mkoray79 »

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sakın benim önümde aracı geri vitese takayım deme, kurşun atarım lambalarına. Üstadim millete geçici körlük mü yaşatacaksın. Hava daha kararmamışken böyleyse karanlıkta düşünemiyorum. Şehir içi uzunlarını yakmış gibi maaşallah. Seninin için güle güle kullanmanı dilerim ama arkanda olanların hiç güleceğini sanmam😂.
Bu arada ışıklarda ayarsız farlı biri arkana gelirse direk aracı geri vitese tak anlasın hırto nasıl oluyormuş :)
Yahu geri vitesi %99,9 sadece park ederken kullanıyoruz. Geriye takıp yol yapmıyoruz ya.  ;) Gece parkında süper kolaylık sağlıyor. Kimseye zarar vereceğini sanmam.  :D

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1,5 porsiyon.  :)
O arabanın sahibine söyle, park yeri bulamazsa senin arabanın bagajına park etsin. :)
:)
Zamanlar ne kadar değişti. Eskinin küçük minibüslerin hacmi, şimdinin arabaların hacmine dönüştü.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yaklaşık 2 aydır aracım satılıktı. Ancak alacağım araçların üzerine aşırı zam gelince hepsi bütçemi aştı ve bende aracımı satmaktan vazgeçtim. :)
Madem satmayacağım, biraz daha opsiyon ekleyeyim dedim yine.
Şerit takip kamerası aldım. (Şerit takip, tabela okuma ve uzun far asistanı özellikleri aktif olacak)
18" orjinal Pegasus model jant ve lastik aldım.
Bagaj stopları benim pakette sadece reflektör görevi yapıyordu. Onları led yanan tipler ile değiştirdim.
Tüm montaj işlemlerini fırsat buldukça yavaş yavaş yapacağım. Fotoğrafları da eklerim.
Şerit takip için ön canım değişmesi gerektiğinden, 18" jant lastikleri yazlık olması sebebi ile ve yaza temiz girmek adına şeri takibi, jant değişimini ve detay temizlik/ İç dış boya koruma işlemlerini mart- nisan gibi yaptıracağım tahminen.

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yaklaşık 2 aydır aracım satılıktı. Ancak alacağım araçların üzerine aşırı zam gelince hepsi bütçemi aştı ve bende aracımı satmaktan vazgeçtim. :)
Şerit takip kamerası aldım. (Şerit takip, tabela okuma ve uzun far asistanı özellikleri aktif olacak)
Bagaj stopları benim pakette sadece reflektör görevi yapıyordu. Onları led yanan tipler ile değiştirdim.
Tüm montaj işlemlerini fırsat buldukça yavaş yavaş yapacağım. Fotoğrafları da eklerim.
Şerit takip için ön canım değişmesi gerektiğinden, 18" jant lastikleri yazlık olması sebebi ile ve yaza temiz girmek adına şeri takibi, jant değişimini ve detay temizlik/ İç dış boya koruma işlemlerini mart- nisan gibi yaptıracağım tahminen.

Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Keyifle kullanmak nasip olsun.

Çevrimdışı Omer Yildiizz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, bu lastikler hakkında ne söyleyebilirsiniz? onları tavsiye ediyor musun?

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba, bu lastikler hakkında ne söyleyebilirsiniz? onları tavsiye ediyor musun?

Merhaba. Jantları henüz takmadım. Üzerlerinde yazlık lastikler var. Kenarda duruyorlar. Mart nisan gibi takacağım. Tip olarak güzel, aracı bi tık daha premium gösteriyor 18". Ancak kullanım konfor yol tutuşu vb kullandıkça yorum yapabilirim.

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Keyifle kullanmak nasip olsun.

Sağol abicim teşekkürler.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kerem hayırlı olsun. Çoktandır bir yenilik yoktu büyük beyazda. :) Kısmetse görürüz son halini.