škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Büyük Beyaz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben marşa bile basmıyorum  :'(

Mecbur. İşe geç kaldım.  :'(
Yoksa bende hiç niyetlenmiyom aracı çıkartmaya.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:) iyi tatiller.
Kerem "büyük beyazın" performansı nasıl bu soğuk havalarda? Marş basma/geç çalışma olayları v.s. ne durumda? Gece en düşük hangi ısıları gördü araç?

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
:) iyi tatiller.
Kerem "büyük beyazın" performansı nasıl bu soğuk havalarda? Marş basma/geç çalışma olayları v.s. ne durumda? Gece en düşük hangi ısıları gördü araç?

Teşekkürler.
Abant ta gece -10 civarı falandı sanırım. Araç anahtarsız çalıştırma. Akü yeni. Benzin sürekli Bp Ultimate.
Sabah aracın üstündeki karı temizleyip kontak düğmesine dokunduğum gibi marş aldı. Öncesinde de hiç sorun yaşamadım maşallah.
Takriben 2. dakikadan sonra içeriye sıcak hava da vermeye başlıyor. Benzinli araç. Gözünü seviyim. :)

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tamı tamına bir (1) yıl önce aldığım geri vites kamerası montajını daha bu hafta yaptırabildim. Olması gerekli bir ekipmanmış. Gerçekten gerekli ve konfor arttırıcı bir unsur bence.   :)

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamı tamına bir (1) yıl önce aldığım geri vites kamerası montajını daha bu hafta yaptırabildim. Olması gerekli bir ekipmanmış. Gerçekten gerekli ve konfor arttırıcı bir unsur bence.   :)
Güle güle kullan.
Bu aracı fabrikasına göndersen, tanıyamazlar. :) Sırada ne var?

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullan.
Bu aracı fabrikasına göndersen, tanıyamazlar. :) Sırada ne var?

;D
Çok teşekkürler.
Valla bu pahalılıkta şuan araca vida bile takma ihtimalim kalmadı artık.
Kamerayı da geçen sene almıştım. Aldığım fiyatın 4 katına çıkmış. Bugün olsa alamazdım.
Yoksa aklımda kör nokta ve şerit takip vardı...

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kerem, Skoda kullanıcıları toplantıları devam ediyor mu, Çorlu'da parkın yanında? Daha önce katıldığını yazmıştın sen. Yaz geliyor, corona illetinin sonu da gözüktü gibi, görüşmek lazım artık. :)

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yok abicim henüz başlamadı. Korona illetinden dolayı 2-2,5 yıldır adam gibi toplanamıyoruz. En son arabayı aldığımda tatlılar falan havada uçuştuğu bir toplantı yapmıştık. Sonrası daha toplanamadık. Kısmetse Ramazan sonrası başlarız diye konuşuluyor. Olursa haber ederim mutlaka.

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Silecekleri değiştirdim. Pahalı sileceğe karşı olmama rağmen, son dönem fiyatların birbirine oldukça yaklaşması sebebi ile Bosch aldım. Aero Twin takım 200 Tl ye geldi.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Yerinde karar bence, servis 2 katı para alıyor zaten, Bosch iyidir, 3 yıl rahat çıkarıyor bende bunlar

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yerinde karar bence, servis 2 katı para alıyor zaten, Bosch iyidir, 3 yıl rahat çıkarıyor bende bunlar

Teşekkürler. Önceleri Rbw, Sİlbak falan alıyordum. 1-2 sene gidiyorlar. Baktım onlar bile 100- 150 Tl bandına çıkmış. Bosch aldım indirimlerle 200 Tl ye geldi.

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kerem, Skoda kullanıcıları toplantıları devam ediyor mu, Çorlu'da parkın yanında? Daha önce katıldığını yazmıştın sen. Yaz geliyor, corona illetinin sonu da gözüktü gibi, görüşmek lazım artık. :)

Abi ilk buluşma bayramdan sonra planlanmış. 6 Mayıs Cuma. Kısmet olursa, bir mani çıkmazsa gelicem. Haberin olsun.

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi ilk buluşma bayramdan sonra planlanmış. 6 Mayıs Cuma. Kısmet olursa, bir mani çıkmazsa gelicem. Haberin olsun.
Nerede belli mi?