škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Forumun Devri Konusunda

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bilenler vardır forumu yaklaşık 4 yıldır yönetiyorum. Bu süreçte bana destek olan yönetici arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum. Ancak, son zamanlarda yoğunluğum nedeniyle foruma eskisi kadar vakit ayıramıyorum, bazen günlerce foruma giremediğim dahi oluyor. Ayrıca bu değişikliğin forumu daha ileriye taşıyabileceğine ve yönetici değişiminin foruma ayrıca bir canlılık getireceğini düşünüyorum.

Forumu devralmayı düşünen üyelerimiz bana özel mesaj göndersin lütfen.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konu güncel…

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Emekleriniz için teşekkürler.
Konuya duyarsız kalmamak adına yazıyorum.
Yönetici bulunamazsa, forumda olumsuz bir durum oluşabilir mi? Kapanma gibi v.s.?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Emekleriniz için teşekkürler.
Konuya duyarsız kalmamak adına yazıyorum.
Yönetici bulunamazsa, forumda olumsuz bir durum oluşabilir mi? Kapanma gibi v.s.?

Merhaba. Geride kalan süreçte Yüncüler 1 yıl sponsorluk yaptı, arada ise belki 2-3 defa kısa süreli ve düşük meblağda reklam aldık. Ancak, bunlar asla sağdan soldan çıkan bannerlar şeklinde olmadı. Bu tarz reklam vermek isteyenleri forumumuzun bu tarz siteler haline gelmesini istemediğimiz için kabul etmedik. Reklam verene anlaşma süresince 1 alt forum verildi.

Forumu biri devralmazsa kısa vadede sorun olmasa da orta vadede sıkıntı olacaktır. Zira hosting ve domain ücretleri var her yıl ödenmesi gereken. Bunların son ödemeleri yapıldı, ancak forumun devam edebilmesi için düzenli olarak ödeme yapılması gerekiyor. Dolayısıyla, forumu devralan kişi, sponsor ve mantıklı bir reklam veren bulamazsa forumun giderlerini kendisinin üstlenmesi gerebilir.