škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni superb artılar - eksiler..

sudege · 32 · 10091

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Dün ticari aracım Peugeot Rıfteri servıse götürmüştüm aracın bakımı bitene kadar showrumda yeni 508 i inceleme fırsatım oldu,Araç öncekiyle hiç benzerliği yok çok farklı tasarım yapılmış.spor araç hıssı veriyor,Audı A5 e rakıp gibi geldi,Aracın içi komple siyaha yakın tavan ve koltuklar,ön kokpıt başarılı arka koltuklar ve oturma alanı sıkıntılı,örneğin boyum 1,80 kafam tavana değiyor dik oturunca,malzeme kalitesi tatminkar ,jantları çok beğenim arkadan görünüşte trafikte dikkat çekecek güzellikte.Bu araç 310 bin tl ye en üst segment olarak alınırmı benim açımdan hayır fakat genç jenerasyon tutabilir.Alt segment 180 bin civarından başlıyor.Sonuç olarak Superble kıyaslanamaz,artık farklı kulvarlarda

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam ikisi marka olarak farklı kategorideler. Şöyle ki VW ve son yıllarda skoda nın tüm D segment araçları çok sevildi. VW B, C, D segmentte her aracı tutuluyor. Skoda C segmentte daha iddialı ama D segmentte tutuluyor. Reno, ford, pejo, citroen B ve C segment araçlarıyla piyasada var fakat D segmentte çok iddialı modeller bile tutmadı. 310 liralık 508 kadar superbi doldursanız 350 den aşağı fiyatı olmaz ama insanlar 508 tercih etmez.