škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Direksiyon tık tık ses ve çekme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ipek_ali

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Selam, Faydalı olması için son bir durum paylaşayım.
Skoda Aykan da arabanın salıncak burçları değişti.
Arabayı bırakırken ve daha sonra aradığımda 5 kere filan direksiyon adaptasyonu yapılsın aman diye rica ettim. Alırken de sordum evet şimdi direksiyon ayarından geliyor araba dedi servis danışmanı arkadaş.!
Sonra arabayı aldım biraz kullandım iyileşme olmasına rağmen tam istediğim gibi olmamıştı.
Ertesi gün tekrar aradım ve 2 gün sonra yine gittim. Aynı ustayla teste çıktım. Usta sağolsun eskisinden iyi abi ama bi direksiyona bağlatalım tekrar dedi. Sonra orda ki bu işi yapan adamı (bilerek usta demedim) rica minnet getirdi. Arabayı makinaya bağlamak istedi ama obd cihazı temassızlık yaptığından bağlayamadı. Bu kez de arabanın soketi arızalı dedi. Önceki sefer yapmadınız mı dedim. Gerek görmedim dedi. Napıcaz? dedim iş emri açsınlar dedi. Sonra servis danışmanı da sıkılmış vaziyette ilgilendi benimle. 3 gün sonraya yine randevu. İşim gücüm yok habire servise git gel.
Dedim ki kaç kez söyledim rica ettim bi kere bağlanmamış araba demek soket bozuk olduğuna göre...
İşte ustalar bağladık dedi de falan da filan da...
Sinirimi bozmamak adına bişey demedim. Randevumu aldım ama bi daha da Aykan'a gitmem.
Sonra bugün bostancı ya rot balansçıma gittim tekrar. Ufak bi bozukluk vardı onu düzeltti. Rot başlarını filan da tekrar kontrol ettirdim.
Direksiyon adaptasyonunu yapmak da bana kaldı yine. Ama onu da başardım çok şükür. (Sokette bozuk filan değil)
Şu an gidişi güzel oldu nihayet arabanın.
Saygılar...
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2019, 21:28:09 Gönderen: ipek_ali »

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle geçmiş olsun, sorunun çözüldüğüne sevindim.

Usta diye bu adamları çok arıyor mu servisler ve markalar onu merak ediyorum?!!!

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Serviste cakiroglunu tavsiye ederim...anadolu yakasında başka adam gibi servis yok..