škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2. vitesten sonra gelen ses

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı darkrock

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhabalar.2018 model 1.2 tsi Octavia sahibiyim.
Son bir kaç günde özellikle 2. ,3. ,4. ve 5. viteslerde gaza bastığımda motordan ince bir ses geliyor.Sanki hava üflemesi, tıslaması gibi.Ayağımı gazdan çekince ses kesiliyor. gaza basınca tekrar geliyor ve gaza basılı olduğu müddetçe ayağım ses sürekli var.
Klima üflemesinin gaza basınca motordan gelen hali gibi diyeyim ses için.Ancak klima ile ilgisi yok.
Daha önceden böyle bir sorunla karşılaşan veya bilgi sahibi olanlar yardım edebilirse, fikir verebilirse sevinirim.

Çevrimdışı Haluk Çakmakcı

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: darkrock;650450
Herkese merhabalar.2018 model 1.2 tsi Octavia sahibiyim.

Son bir kaç günde özellikle 2. ,3. ,4. ve 5. viteslerde gaza bastığımda motordan ince bir ses geliyor.Sanki hava üflemesi, tıslaması gibi.Ayağımı gazdan çekince ses kesiliyor. gaza basınca tekrar geliyor ve gaza basılı olduğu müddetçe ayağım ses sürekli var.

Klima üflemesinin gaza basınca motordan gelen hali gibi diyeyim ses için.Ancak klima ile ilgisi yok.

Daha önceden böyle bir sorunla karşılaşan veya bilgi sahibi olanlar yardım edebilirse, fikir verebilirse sevinirim.
Kardeş aracın garantili burda boşuna uğraşma direk servise götür neyse derdi ücretsiz yaptır.

G8341 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı darkrock

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aracımın garantisi var biliyorum.Müsait ilk zamanda servise de götüreceğim.
Bildiğiniz üzere burası Skoda Forumu.Dolayısıyla ben de bir sorun farkettim ve yardım alabileceğim bir yer olduğu için yazdım.
Bilgisi, fikri olan varsa yazarsa,bilgi verirse sevinirim.

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dizellerde turbonun devreye girme sesi bazı araçlarda belli oluyor. TSI motorda da böyle bir şey olabilir mi?