škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb Yazlık Lastik Seçimi

MRuncle · 39 · 10351

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim de yaz sonuna almayı düşündüğüm lastik. Tüm lastikler arasında bu ebatta en sessiz olanı. P7lerden sonra tek aradağım lastik sesinin artık olmaması.

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Geçen yaz LASSA 235-45-18 driveways serisi aldım genel anlamda hiç üzmedi. Yol tutuşu, sessizlik memnun edici ayrıca ıslak zemin ve yakıt verimliliği üst seviye bir lastik.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihatilla;648574
Geçen yaz LASSA 235-45-18 driveways serisi aldım genel anlamda hiç üzmedi. Yol tutuşu, sessizlik memnun edici ayrıca ıslak zemin ve yakıt verimliliği üst seviye bir lastik.

konfor nasıldı peki

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
[MENTION=13523]Sultan.Baybars[/MENTION] driwevays serisi öncelik üretim amacı konfor lastikleri olmasıymış zaten.
Yazın tatil sezonu 4000km uzun yol yaptım konfor ve sessizliğinden şikayetim yok , fazla çakıl döşeli asfalt yolda biraz ses artıyor tabi.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihatilla;648580
[MENTION=13523]Sultan.Baybars[/MENTION] driwevays serisi öncelik üretim amacı konfor lastikleri olmasıymış zaten.
Yazın tatil sezonu 4000km uzun yol yaptım konfor ve sessizliğinden şikayetim yok , fazla çakıl döşeli asfalt yolda biraz ses artıyor tabi.

o hepsinde yapıyor benim endişem istanbul da delik deşik yolda çukurlara düşüşünde ki performansı küt küt vuruyor mu çok

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aklımda deli şeyler :) kimileri michlenden continentaldan vey diğer markalardan memnun değil. saygı duyulması gerekir.
Lastikleride marka ve model önemli şeyler. Michlene sert diyen arkadaşlarda var neye göre sert olduğunu idaa ettiklerini anlamış değilim. michelin lastiğinin hamuru kadar yumuşak lastik yok. Malesef Bütün bu lastikler  Avrupa yollarına uyumlu olduğu için  %100 performans alamazsınız. ne sesinden ne yol tutusundan nede dayanıklılıgından.

Fazla uzatmıyım. benim sana önerebileceğim 3 lastik var
Michelin primacy 4
Continental-premium contact 6
Bridgestone Turanza T005

bu 3 lastiği iyice araştırın fiyatları tabiki pahalı ama premium lastikleridir. aralarından seçebilirsiniz. şahsi fikrim

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dunlop marka kullanıyorum 3 yıldır hem yazlık hem kışlık ..bakmanızı öneririm. Yazlık lastiği 68 dB ile en düşük ses seviyesine sahip

Çevrimdışı MRuncle

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sonunda kışlık lastikleri çıkarttım. Yeni aldığım yazlıkları taktım. Arabanın keyfi şimdi ortaya çıktı diyebilirim. Goodyear Eagle F1 Assymetric 2 no po1 235/40z/R19 92y yanak kalınlığı çok düşük olmasına rağmen mükemmel bir sürüş keyifi veriyor, üstüne birde konfor modunu açınca çukur falan hissetmiyorsunuz bile. Fiyat olarak da gayet başarılı idi. Bence hiç düşünmeyin derim.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bahsedilen Goodyear lastiklerden internette ve bayilerde pek bulamadım. Acil yardımınızı bekliyorum 2019 üretim Continental Contisport contact 5 lastik almakta karar kılmışken 4 tanesi 4500 liraya hepsi burada da Kumho Ecsta PS71 adında 2018 üretim bir lastik gördüm. 600 lira tanesi yani yarı yarıya fark var resmen. Bulabildiğim bilinen markalar arasında 2018 ve üstü üretim olup 1000 liranın altında asla yok Pirelli kesinlikle almam lastiğimiz patlak şu an varsa bilginiz yardım istiyorum sizden. Linkte atabilirsiniz Kumho ile ilgili yorumlarınızı beklemekteyim şimdiden teşekkürler

ASUS_X00QD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı MRuncle

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cagri33;648668
Bahsedilen Goodyear lastiklerden internette ve bayilerde pek bulamadım. Acil yardımınızı bekliyorum 2019 üretim Continental Contisport contact 5 lastik almakta karar kılmışken 4 tanesi 4500 liraya hepsi burada da Kumho Ecsta PS71 adında 2018 üretim bir lastik gördüm. 600 lira tanesi yani yarı yarıya fark var resmen. Bulabildiğim bilinen markalar arasında 2018 ve üstü üretim olup 1000 liranın altında asla yok Pirelli kesinlikle almam lastiğimiz patlak şu an varsa bilginiz yardım istiyorum sizden. Linkte atabilirsiniz Kumho ile ilgili yorumlarınızı beklemekteyim şimdiden teşekkürler

Lastikcim.com u arayin onlarda bazen satısa konulmamıs lastikler olabiliyor ve levent lastik te de olabilir

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MRuncle;648669
Lastikcim.com u arayin onlarda bazen satısa konulmamıs lastikler olabiliyor ve levent lastik te de olabilir

Peki Kumho hakkında bilginiz var mı bizim 4 lastik almamız gerek ve 4500 lirayı çoğu geçiyor etiket değerlerine baktım hepsiyle aynı neredeyse sadece ses olarak Goodyear daha iyi ancak o da şu an 1000 liranın üstünde 4500 liraları bulur ancak Kumho 2400 lira ediyor stokları da var çok kararsız kaldım. Continental 4500 lira ne yapsak etsek bilemedim Kumho nasıl lastik acaba yarı yarıya fiyatı yorumlar güzel gibi

Çevrimdışı MRuncle

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cagri33;648670
Peki Kumho hakkında bilginiz var mı bizim 4 lastik almamız gerek ve 4500 lirayı çoğu geçiyor etiket değerlerine baktım hepsiyle aynı neredeyse sadece ses olarak Goodyear daha iyi ancak o da şu an 1000 liranın üstünde 4500 liraları bulur ancak Kumho 2400 lira ediyor stokları da var çok kararsız kaldım. Continental 4500 lira ne yapsak etsek bilemedim Kumho nasıl lastik acaba yarı yarıya fiyatı yorumlar güzel gibi

Ben goodyear eagle f1 asymmetric 2 235/40r19 92y aldım çok memnunum sizede öneririm biraz pahalı ancak konfor ve ses olarak çok iyi. Kumho halkında bilgim yok

Çevrimdışı masah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Nokian 235/45 R18 98W ben şu lastiği de bir inceleyin derim. Şahsen sizin gibi düşünüyorum, aradaki iki katı fiya farkını anlamlı bulmuyorum.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sabah sol ön lastiğim patladı tamir olmaz dediler. Michelin pilot sport 4 sipariş verdim 235 40 19. Gönlüm goodyear dan yana idi ama yeni lastik bulamadım o ebatta. yaza 4.senesi dolacaktı lastiklerin biraz erken oldu. Deneyimlerimi yazarım buraya. Önümüzdeki hafta takılır yeni lastiklerim. Bu arada stepneyi takınca lastik basınç uyarısı verdi gene basınçları ayarladım ama ebat farkından dolayı abs sensörünün dönüş saymasıyla ilgili sanırım uyarı gitmedi. Bir de ACC devre dışı kaldı sanırım hatalı hız okumasından dolayı. Ya da onun da bozulacağı tuttu.

Çevrimdışı MRuncle

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Goodyear 235 40 R19 olmasına rağmen çok yumuşak bir lastik, buradaki yanak kalınlığı 4 cm fakat buna rağmen konfor inanılmaz yüksek. Karar sizin ama kendinizi mahrum etmeyin böyle bir lüksten derim ben.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi