škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Start-Stop da Bilgi Ekranı Değişimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ac1dBuRN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

Bir süredir aracımda Start-Stop devreye girdikten sonra Start alıp araçla hareket edecekken kadranların arasındaki araç bilgi ekranı bir alttaki menüye geçiyor. Örneklemek gerekirse, ben genelde Hız menüsünde tutuyorum bilgi ekranını, kırmızı ışıkta araç stop ediyor, yeşil yanınca start alıyor ve bilgi ekranı Sürüş Menzili ekranına geçiyor. Bu durumla daha önce karşılaşan var mıdır? Karşılaşan varsa bu durum normal midir, servise götürüp kontrol ettirmeli miyim sizce? :confused:

Çevrimdışı nihat yegen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bendede aynı sorun var bır ondekı menuye gecıyor takıpteyım

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servise gidip kontrol ettirin bir gariplik var ben benim aracımda 5 yıldır böyle bir durum görmedim.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Önceden böyle bir durum olmadığına emin misiniz?
Akü durumunuz nedir? Baktırdınız mı enerjisine?
Elektronik aksamlar ve yazılımlar, enerji dalgalanmalarında envayi çeşit sürprizler yaratabiliyor.
Araç kaç yıllık ve kaç km'de?

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benimkinde de vardi nadiren yapiyordu. Aku degisti varta yeni garantiden ama ondan sonra hic test etmeye vakit yol olmadi.

Çevrimdışı Ac1dBuRN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aracım 2017 aralık sonu sıfır alındı. Aldığımdan beri bilgilendirme ekranını aktif olarak kullanırım, hiç kendi kendine değiştiğine rastlamamıştım ancak bir süredir S&S sonrası yeniden çalıştırırken bir önceki sayfaya geçiyor.
Akü seviyesinde 1 senede farkedilecek düzeyde düşüş göstermemiştir diye düşünüyorum, ancak en kısa zamanda multimetre ile kontrol ederim.

Çevrimdışı HSYN63

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende de son zamanlarda oluyor aynı sorun. çözüm bulan olursa paylassin lütfen.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kaann81

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim aracımda da aynı sorun var aracım daha 1 yıllık bile değil. Servise soran ve nedenini öğrenen var mı? Paylaşırsa sevinirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı enesamab

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim bilgi ekranında ara sıra görüntü tamamen kayboluyor. Akü ile alakalı olabilir mi ?
Kendi kendine düzeliyor.

Çevrimdışı HSYN63

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Akü sorunlu olduğu için olabilirmiş zaten servise giderseniz zaten direk aküyü değiştirirler garantiden

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı MURATÖZEFE

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum sebebi belli değil akü değişmesine rağmen aynı sorun devam  ediyor bazen oluyor bazen olmuyor çözemedim. sanırım çözen biri de yok.