škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hayalet Sunroof

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sinful

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba,

Sunroof kafasına göre açılıp kapanıyor, arabayı bir süredir eşim kullanıyor, bana sunroof'un durmadan açılıp kapandığını söyledi, daha önce böyle bir durum başıma gelmediği için çok anlam verememiştim ve geçici bir şey olarak düşündüm ama kendimde şahit oldum sunroof bazı zamanlarda kendini yukarı doğru kaldırıyor veya hiç durmadan yukarıya-aşağıya açıp kapatıyor 2-3 sefer. Başka vw forumlarında arattım bu sorun sunroof ghost şeklinde adlandırılmış ve çeşitli çözüm yolları var,

sizlere sorum daha önce böyle bir şey başına gelen var mı? Var ise çözümü noktasında ne yaptı?

İyi forumlar.

Çevrimiçi rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence sunroof kumanda düğmesinin orayı söküp arkadaki söketi yerinden çıkararak bir süre öyle kullanın. Belki düğme kontaklarında bir oksitlenme vardır, araba sallandıkça temas ediyordur? Ya da akü kutuplarını sökerek bir süre beklenebilir. Bu durumda teyp şifre durumu var mı dikkat etmek lazım. Bir de sunroof resetleme diye bir şey vardı ama nasıl olduğunu bilmiyorum.
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2019, 14:50:59 Gönderen: rsimsek »

Çevrimdışı a_beyda_06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende de aynı sorun var ve cevap bulamadım

Çevrimdışı ottoman32

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aküden araca reset atın düzeliyor serviste öyle yaptılar benim araca 4 ay civarı oldu ses soluk yok

Çevrimdışı Sinful

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ottoman32;646744
aküden araca reset atın düzeliyor serviste öyle yaptılar benim araca 4 ay civarı oldu ses soluk yok
akü kutup başını söküp takayım yani? sağolasın kardeşim deneyeceğim.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2019, 03:18:02 Gönderen: Sinful »