škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2014 Yeti ön panjur krom yapımı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeti aracımın ön panjurunu krom kaplama yaptım. Çok yorucu bir iş oldu 3 gün uğraştım temiz hassas ve titiz bir çalışma gerekiyor çift taraf bantlı krom çubukları panjurdaki yerleri düz zemin olmadığından ve değişik formda açılı oldukları için sadece bant yeterli olmuyordu bu yüzden de her çubuğu arka taraflarından özel vida ve pullar ile bağladım kesinlikle düşmez ve oynamazlar. Yapım aşamasında 9 mm genişliğinde yarım daire krom çubuklar kullandım 3X8 mm özel vida ve pullar ile vida boylarını ayarladım üst taraftan kesinlikle patlamaması gerekiyor vida dışarı çıkmamalıdır. Vida yerleri çap 2 mm matkap ile simetrik ve hassas delinmiştir. Yorucu oldu ama araca takınca tüm yorgunluğum bitti mükemmel bir görüntü oluşturdu.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eline sağlık Zafer bey, değişik bir hava vermiş. Ben de makyajsız kasa için gündüz+sis farlarına krom çerçeve aldım, hava soğuk henüz yapıştırmadım.

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler Recep bey gerçekten tüm yorgunluğa değdi diye düşünüyorum ben çok beğendim çoktandır aklımdaydı yapmak istiyordum en son bir hafta önce arkamdan gelen bir Yeti de görünce hemen yaptım. Çıplak gözle görmek resimlerden çok daha farklı çok şık ve değişik bir hava verdi araca

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Valla cok guzel olmus. Kusursuz bir calisma, elinize saglik

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ercan87;645648
Valla cok guzel olmus. Kusursuz bir calisma, elinize saglik

Çalışmanın kusursuz ve temiz olması çok önemliydi beğeniniz için de çok teşekkürler