škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda' nın İlk Kompakt HB Aracı : SCALA

crash · 56 · 61613

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adviser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yabancı sitelerden dış görsellere ve detaylara ait broşür gördüm. İç detaylar henüz yer almasa da güzel resimler var. Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

https://az749841.vo.msecnd.net/sitesencom/alv1/77186f28-581c-4108-bb0c-5046d732f925/SCALA-catalogue.9fed33d0457dfbd6021a5b9a093e313e.pdf

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu araba Polo ve İbiza ya rakip olur golf yada leon a olacağını düşünmüyorum ki skodanın fiyat avantajıda pek kalmadı artık.
Fabia 100.000 TL 1.0 otomatik polo 108.000 TL
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2019, 01:50:28 Gönderen: trio »

Çevrimdışı EnginT

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Onden Seat Leon, arkadan Volvo V40 karisimi bir dizayn olmus...
Engin Tunçay

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Almanya da satışta gözüküyor,fiyat Leondan ucuz Polo seviyelerinde olması gerek bence,daha yüksek fiyat olursa sanmıyorum tutacağını,hele şu piyasa şartlarında.

Çevrimdışı smhtncr86

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merakla bekliyorum Türkiye'de yollara çıkacağı zamanı.
Kayseri Skoda servisten aldığım bilgiye göre 2020 Mart ayında satışa sunulacakmış.
Fiyatı hakkında bilgisi olan arkadaşlar paylaşım yaparsa memnun olurum.
Hali hazırda Fabia III 1.0 TSI 2018 model kullanıcısıyım, 2020 yada 2021 yılında modeli değiştirmek istiyorum...

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kardeşim Prag'taydı geçen gün. Oradan gönderdi. Bence yeni Golf'ten daha güzel duruyor. Hemen önünde de yeni Superb gidiyor. :)

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octa;654408
Kardeşim Prag'taydı geçen gün. Oradan gönderdi. Bence yeni Golf'ten daha güzel duruyor. Hemen önünde de yeni Superb gidiyor. :)

Araç güzel gözüküyor,bana göre eksisi,hala manuel el freni olması,B segmenti clio,corsa falan bile elekrikli park frenine geçmişken.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ülkemize ilk parti araçlar gelmiş sanırım. kamiq'le beraber piyasaya sürecekler gibi ama zaman gösterecek tabii.

bu arada ikisinde de mekanik el freni var. 3 sene sonra makyajla beraber hem yeni skoda direksiyona hem de elektronik park frenine geçiş yaparlar.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: coxcomb;656633

bu arada ikisinde de mekanik el freni var. 3 sene sonra makyajla beraber hem yeni skoda direksiyona hem de elektronik park frenine geçiş yaparlar.

Ama yazık etmişler o zaman, Golf 8 sene önce bıraktı mekanik el frenini

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
muhtemelen fiyatı düşük tutabilmek için böyle bi karar almışlardır. scala her ne kadar c segment olarak açıklansa da rapid üzerinden geliştirilmiş hormonlu bir b segment. kamiq de bu serinin crossover modeli gibi. [MENTION=4]lrfan[/MENTION]

fabia yenilenince ise vag grubunda b segmentinin geleceğini daha iyi anlayacağız gibi.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hepsi niye tek renk acaba? kiralama şirketlerine falan verilecek herhalde tamamı.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: coxcomb;656645
hepsi niye tek renk acaba? kiralama şirketlerine falan verilecek herhalde tamamı.

İntercity filo kiralama şirket alanı burası, Tuzla F1 pistinde yeri

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2023'e kadar o pist intercity otoparkı olarak kullanılacak. Her sene araç kiralamayla alakalı gösteriş yaparlar. Filo araçlarını ip gibi dizerler, biz talimat vermedik ama çalışanlarımız ip gibi dizdi diye de açıklamaları var, komik adamlar. Sonra Skoda bayine gidersin, bir tane bile araç bulamazsın. Bu da ayrı bir ironi. Çok yanlış şeyler var ama düzeltecek ne kurum ne adam var.