škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

DBY Detailing Store Ana Başlığı Hakkında Duyuru

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı d.berkay

• DBY Detailing
  • Genel Moderatör
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.dbydetailing.com
Merhaba sevgili detay severler.

DBY Detailing Store ana başlığı ve açılış amacı hakkında sizleri bilgilendirmek istedik. Bu konu altında satışa sunmuş olduğumuz ürünlerimizi sizlerle paylaşacağız. Satışta olan ürünlerimiz DBY Detailing'de kullanmakta olduğumuz detay ürünlerinin bir çoğunu kapsamakla beraber otomobilinizin mekanik aksam bakımı için de bir çok ürün bulunmaktadır. Seçmiş olduğunuz ürünleri uygulama merkezimizi ziyaret ederek elden alabilir veya ilgili sanal pazar linki üzerinden taksit seçenekleri ile kargo yoluyla satın alabilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,keyifli alışverişler dileriz. :wax:

DBY Detailing

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
DBYden aldığım valetpro(hem iç aksam hem jant temizliği) ve Adams ürünlerini kullanıyorum aracımı aldığımdan beri. Sonuç çok başarılı. Her konuda bilgi alabileceğiniz ve paranızın hakkını aldığınız mekan...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Detailing konusunda ülkemizde bulunabilecek en kaliteli ürünler ve en çok çeşit... Ürünlerin birebir uygulayıcı tarafından kullanılıyor olması da müşteri için ayrıca bir avantaj.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Direksiyon biraz parladı. Bunu matlaştırmam için önerdiğiniz bir ürün var mı ? Bir arkadaşım sizden bir ürün almış, deneme fırsatım oldu. Fena değildi. Bir şey finess diye bir üründü :D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı d.berkay

• DBY Detailing
  • Genel Moderatör
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.dbydetailing.com
Alıntı yapılan: crash;585894
Direksiyon biraz parladı. Bunu matlaştırmam için önerdiğiniz bir ürün var mı ? Bir arkadaşım sizden bir ürün almış, deneme fırsatım oldu. Fena değildi. Bir şey finess diye bir üründü :D

İnanç Bey merhabalar..
Kusura bakmayın biraz geç yazabildim.  
Araç içi genel kullanım  için Auto Finesse Spritz ürünü güzeldir. Hem temizlik hem de UV ve antistatik özelliği vardır. Ancak sadece temizlik amaçlı isterseniz de farklı seçenekler sunabiliriz.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: d.berkay;590988
İnanç Bey merhabalar..
Kusura bakmayın biraz geç yazabildim.
Araç içi genel kullanım için Auto Finesse Spritz ürünü güzeldir. Hem temizlik hem de UV ve antistatik özelliği vardır. Ancak sadece temizlik amaçlı isterseniz de farklı seçenekler sunabiliriz.

Amacım sadece plastik aksamları eskisi gibi mat görünüme kavuşturmak ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dört senedir unutulmuş başlıklar. bir iki canlandırma hareket falan olsa nasıl olur.
Merhaba sevgili detay severler.

DBY Detailing Store ana başlığı ve açılış amacı hakkında sizleri bilgilendirmek istedik. Bu konu altında satışa sunmuş olduğumuz ürünlerimizi sizlerle paylaşacağız. Satışta olan ürünlerimiz DBY Detailing'de kullanmakta olduğumuz detay ürünlerinin bir çoğunu kapsamakla beraber otomobilinizin mekanik aksam bakımı için de bir çok ürün bulunmaktadır. Seçmiş olduğunuz ürünleri uygulama merkezimizi ziyaret ederek elden alabilir veya ilgili sanal pazar linki üzerinden taksit seçenekleri ile kargo yoluyla satın alabilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,keyifli alışverişler dileriz. :wax:

DBY Detailing