škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Küçük bir kaza ( Resimli )

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı makdemir5

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar,

Yaklaşık 2 ay önce 2014 model Superb aldım. Eşim işyerine giderken resimde görülen kasisten araçla geçmiş ve aracın çamurluk kısmından resimde görünen, koruyucu olarak tahmin ettiğim plastik bir parça çıkmış. Şu anda görevde olduğum için sizler gibi resimden incelemek fırsatım oldu.

Konu ile ilgili size soracağım soru şunlar;

1- Bu plastik parçanın değişimi mümkün mü?

2- Eğer mümkünse değişim ücreti yaklaşık olarak ne kadar tutar?

3-Konu ile ilgili bana bulunabileceğiniz tavsiye vs. var mı?

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tabiki münkün ne kadar tutar bilmiyorum servis pahalıdır ama dışarıda servise nazaran uygundur

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Düşen davlumbaz, keçemi plastikmi, plastikler ucuz olur, keçeler serviste çok pahalı bakım için beklerken sormuştum serviste. Sanayide ucuza yaptırın servise gerek yok.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sag on davlumbaz ve motor alt koruma plastigi. İkisi birden parcalanmis sanirim. Bi tamirci yarim saat bir saatte takar. Davlumbaz 350 . 400, motor alt koruma 500. 550 tl fiyat var nette. Sanayide daha ucuza bulunur. 100 tl de takma isciligi desen, baskada bisey yoksa tabii. Ama gorunen yere carpildiysa on takim kontrolude sart.

Çevrimdışı makdemir5

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;643884
Sag on davlumbaz ve motor alt koruma plastigi. İkisi birden parcalanmis sanirim. Bi tamirci yarim saat bir saatte takar. Davlumbaz 350 . 400, motor alt koruma 500. 550 tl fiyat var nette. Sanayide daha ucuza bulunur. 100 tl de takma isciligi desen, baskada bisey yoksa tabii. Ama gorunen yere carpildiysa on takim kontrolude sart.
Hocam merhaba, eşim arabanın altından tek parça plastik çıkarmış emin misiniz motor alt koruma plastiğinin de parçalandığına? Resime bakabilirsiniz.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Son resimde tampon altindaki parca motor alti gibi duruyor bu yuzden soyledim. Ama tek parca vqrsa sadece davlumbaz dir o. Bir an once taktirin cunku su çamur motor on far ve ic kisimlara yayılır.

Çevrimdışı makdemir5

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;643940
Son resimde tampon altindaki parca motor alti gibi duruyor bu yuzden soyledim. Ama tek parca vqrsa sadece davlumbaz dir o. Bir an once taktirin cunku su çamur motor on far ve ic kisimlara yayılır.
Şu an şehirdışı görevdeyim, En erken 10 gün sonra gidebilirim. Su ve çamur motor veya fara kalıcı bir zarar verir mi? Yardımınız için teşekkür ederim

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: makdemir5;643956
Şu an şehirdışı görevdeyim, En erken 10 gün sonra gidebilirim. Su ve çamur motor veya fara kalıcı bir zarar verir mi? Yardımınız için teşekkür ederim

benim fikrim vermez çünkü camurluk koruması 10 günden birşey olmaz ama temkinli kullanmakta fayda var