škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Octavia 5e a7 için wireless şarj istayonu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle emeğinize sağlık.

Bu uygulamayı Fabia'da yapabilir miyiz?

Birde tüm telefonlar için uyumlu mu?

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
birinci resimdeki modül octavia için. ıkıncısını ise qi destekli tüm telefonlar destekler ve her araca yapılır.

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam bende bu ürüne baktım kargo dahil ebay da 97 dolar civarına geliyor ancak sadece paypal ödeme olduğu için sipariş geçemedim. Tr de maalesef bu ürün yok

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet uzun bir araştırma sonucu amazon germany üzerinden 89 Euro ücret ile wireless şarj istasyonunu satın aldım kargo bugün geldi 110 TL ayrıca gümrük vergisi ödedim. Bugün montajı yaptırdım. Bu kadar paraya değermi diyen çıkabilir uzun yolda ayrı bir rahatlığı elbette var. Ancak iphone plus yada benzeri büyük telefon kutunun içine girmez benim telefon tam geldi.

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kablolama ile ilgili bilhi ve foto verirmisiniz elektrik işlemi bu işin can alıcı noktası araç kapalı iken elektrik çekiyormu ve output değerleri kaç v amperdir

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryusufbal;648507
kablolama ile ilgili bilhi ve foto verirmisiniz elektrik işlemi bu işin can alıcı noktası araç kapalı iken elektrik çekiyormu ve output değerleri kaç v amperdir
Hocam kaç amper elektrik çektiğini bilmiyorum ancak usta fotoda gözüken kablonun ucunu sigorta kutusunun kontak kısmına bağlayıp şase aldı. Direksiyon altından kabloyu alttan gizleyip wireless şarz kutusunun altına getirip soketle bağlantı yaptı. Ürün orjinal olduğu için sadece tablanın iç ve alt kısmı ile pedi değişti. Telefon şarz esnasında led ışık mavi, boş iken kırmızı yanıyor. Kontak kapanınca da elektrik bağlantısı kesiliyor.