škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

vites kaplaması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba
bugün aracıma bindiğimde dsg üzerindeki vites mandalının üzerinde kabarmalar olduğunu gördüm.Bu bölüm kaplama imiş sanırım . ne yapabilirim. teşekkürler. Araç daha 8 aylık bir araç.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
servise git garantiden değişsinler. başka yapacak bi şey yok.

Çevrimdışı EnginT

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben garantiden degistirdim... Yalniz servis hemen degistirmiyor... Oncelikle garanti kapsaminda onay aliyor ve sonra degistiriyor... Kolay gelsin...
Engin Tunçay

Çevrimdışı onurrr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;642699
Arkadaşlar merhaba
bugün aracıma bindiğimde dsg üzerindeki vites mandalının üzerinde kabarmalar olduğunu gördüm.Bu bölüm kaplama imiş sanırım . ne yapabilirim. teşekkürler. Araç daha 8 aylık bir araç.

Servis büyük ihtimalle değiştirecektir. Müsait olduğunuzda resim eklemeniz mümkün mü acaba?

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ikulu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dsg vites kolunun derisi soyulmuş sonradan farkına vardım ancak garantisi dolmuş aracın. İyi niyetten 1100 TL den 390 TL ye düşüyor. Bende şöyle birşey yapayım diyorum bu deri kaplamayı daha uygun bir yere yaptırma şansım varsa yaptırayım yapamazlarsa 390 TL verip değiştiririm.:)

Deri kaplamasını yaptırabileceğim bir yer bilen var mı?

Çevrimdışı Lego

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ikulu;643443
Dsg vites kolunun derisi soyulmuş sonradan farkına vardım ancak garantisi dolmuş aracın. İyi niyetten 1100 TL den 390 TL ye düşüyor. Bende şöyle birşey yapayım diyorum bu deri kaplamayı daha uygun bir yere yaptırma şansım varsa yaptırayım yapamazlarsa 390 TL verip değiştiririm.:)

Deri kaplamasını yaptırabileceğim bir yer bilen var mı?

Şahsi görüşüm orjinal serviste değiştirmenizdir. İyi niyet garantisinden indirimde almişsınız zaten.