škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracımın havalandırma sistemi, gece farları, sis farları çalışmıyor.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tekinay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2015 model rapid marka aracımın aniden havalandırma sistemi, gece farları ve sis farları çalışmadı. 1 kaç gün sonra kendiliğinden düzeldi ancak aradan 2-3 ay süre geçtikten sonra aynı arıza tekrar etti. Daha önceki arızasında servisten telefonla bilgi aldığımda kontak termiğinin arızalı olabileceğini söylemişlerdi ama arıza kendiliğinden düzelince götürmemiştim. Aracım daha 2015 model 30.000 KM'de . Yıllık bakım yaptırdığın zaman durumu anlatmıştım ama servis herhangi bir sorun tespit bulunmadığını iletti. Bu durum rapid'in kronik bir sorunumu acaba forumda bir kaç kişinin başına daha gelmiş sanırım. Aracımı seviyorum ama böyle kronik sorunları olması can sıkıcı. 1 ay öncede aracın devir daim pompası arızalandı iyi niyet garantisinden yaptılar ama yine de bir miktar para ödedim.

Çevrimdışı tcavar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benimde 2015 rapid spaceback aracım var benimde yeni aldığımda bir kere ye mahsus ışıkları yanmadı gece araçla yola çıkamadım sabah kendiliğinden düzeldi servise götürdüm o zaman skoda atik diye bir servis vardı 3 gün kaldı bir arıza bulamadılar şeytan kulağına o gün bu gün daha arıza yapmadı