škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yazlık Lastik

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Korhan06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Mrb. arkadaşlar. 2014 Octavia A7 1.6 TDİ/DSG kullanıyorum. Araba 51.000 km. oldu. Lastikleri yenileyeceğim. 225-45 R17 ebatında lastik alacağım 4 tane. Tanesi; Nexen 380 TL, Goodyear Eagle Sport 400 TL ve GT Radial 370 TL. Hangisini almamgerektiği konusunda görüş belirtirseniz sevinirim. Bu markaların dışında örneğin Lassa Petlas gibi kullanıp beğendiğiniz markalar da olabilir. Deneyimlerinizi aktarırsanız sevinirim. İyi günler

Çevrimdışı Zena Creative

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Konfor isterseniz Michelin Sport Pilot 4 (yumuşak olduğu için hızlı aşınıyor), performans istiyorsanız Bridgestone Turanza (çok sert lastik, konfordan taviz veriyor)
Ben Continental PremiumContact™ 6 kullanıyorum, gayet memnunum, Michelin'in konforu yok ama Bridgestone'un da sertliği yok. Orta karar, optimum performans sunuyor bana.

Çevrimdışı diziseti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
225 55 17 al kardeş. Bir miktar daha konfor artar. Bizim arabalara hem şık hem daha güzel duruyor.

Çevrimdışı Korhan06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Konfordan kastınız nedir? Daha mı yumuşak bir sürüş sağlıyor yoksa virajlarda mı rahat?

Çevrimdışı diziseti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
konfor yumuşak olması anlamında demiştim. Lastiğin yüksekliği artıyor o da amartsör görevi yapıyor ekstra