škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2018 Superb Comfort Dog ile aranızdayım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı wolf123

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkeze merhaba ;

2011 yılında detaling virüsü ile tanışmıştım bu forum ile , o zamanlar internete geçirdiğim tüm zamanı , bu forumu inceleyerek geçiriyordum. Detailing konusunda tüm öğrendiklerimi bu forumdan öğrendim. Ayrıca bir kaç pazar buluşmasınıda katıldım. O zamandan bu yana geçen sürede işlerimin yoğunluğu kimi zaman uzun dönem kiralık araç kullanmamdan dolayı , ne detailing nede araçlar üzerinde değişiklik yapma fırsatı bulamadım.

Yaklaşık iki ay önce Doğuş Otodan Skoda Superb comfort 1.6 tdi dag aldım. Superb'yi aldığımda da böyle bir niyetim yoktu , ancak yılların verdiği açlık ile bir anda aracı kurcalamaya başladım.

İlk olarak haliyle yapılacak en akıllıca iş olan kil ve wax koruma işine giriştim.

Soft bir detailing arkasında aracın jantları ve boyutu rahatsız etmeye başladı. Skoda Rs 18" jantlarımız taktık.

Ancak bu sefer aracın yüksek hali ve birkaç uzun yol denemesindeki arka süspansiyonların fazla salınım yapıyor olması rahatsız etti. Arkalara spor yay önlerede Coilover takıldı ve araç 3,5 cm alçaltıldı.

Bu aşamadan sonra yapılacak olarak uzun bir liste var. Yazılım ve gizli özelliklerin açılması sıranın en başında. Uygulamaları yaptıkça bu başlık altında yayınlamaya çalışacağım. Umarım ilgi çeker. İyileştirmeler konusunda öneriler açık olacağım. :D

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah, sağlıkla kullanın. :ok:

Renk harikaymış, superblerde yeni kullanılmaya başlanmış sanırım bu renk. Piyasada çok nadir çünkü.. Jantlarla kombinasyon harika olmuş, rengin yarış temasını jantlar tamamlamış.

Başlığı takipteyiz, yaptıracağınız görsel yenilik ve de yazılım gibi şeyleri de merak ediyoruz.. :gut:

Çevrimdışı wolf123

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chesteren;641661
Maşallah, sağlıkla kullanın. :ok:

Renk harikaymış, superblerde yeni kullanılmaya başlanmış sanırım bu renk. Piyasada çok nadir çünkü.. Jantlarla kombinasyon harika olmuş, rengin yarış temasını jantlar tamamlamış.

Başlığı takipteyiz, yaptıracağınız görsel yenilik ve de yazılım gibi şeyleri de merak ediyoruz.. :gut:

Teşekkür ederim hocam. Bu renk ile ilk defa karşılaştım , şu ana kadar da karşılaşmadım. İlk başlarda acaba renk konusunda hatamı yaptım diye düşünürken sadece jant bile rengi tamamladı. Diğer projeler ile dahada iyi olacak kanaatindeyim

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Konunun takipçisi olacağım. Ilgimi çeken modifikasyonlari kendi aracima ithal edebilirim.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun renk kaplama ile mi yapıldı. Sanki aracın orjinal rengi beyaz gibi

Çevrimdışı wolf123

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;641744
Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Konunun takipçisi olacağım. Ilgimi çeken modifikasyonlari kendi aracima ithal edebilirim.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim .