škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sürtme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fettake

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İyi günler herkese cuma günü arabama sürtüp kaçmışlar kamera olmadığı için etrafta kim olduğunu bilmiyorum durum aşağıda resimdedir ne kadar masraf çıkar ne yapmalıyım 2018 model arabam http://i.hizliresim.com/1EvNkp.jpg

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Göcük yoksa belki rutüş yapılıp düzeltilebilir. Kaskocunuzla görüşüp hareket etmekte fayda var.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı fettake

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ufak bi ezik var dikkatli bakınca görülüyor bi abimize sordumda 200 tlye patlar düzeltirler dedi servise sokmak istemiyorum aracı değiştirirler kesin

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Böyle bir hasarda değiştirme yapılmaz yetkili serviste bile. Serviste macunlayıp lokal boya atarlar.

Boyasız göçük düzeltme işi yapan varsa oradan fikir ve fiyat alın bence...

Çevrimdışı fettake

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İrfan bey servis göçük düzeltir değil mi sıkıntı olmaz

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: fettake;639868
İrfan bey servis göçük düzeltir değil mi sıkıntı olmaz

Servisler boyasız göçük düzeltme işine pek bulaşmaz. Zira o işin uzmanı farklı..

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Nerede oturduğunuzu bilmiyorum fakat boyasız göçük giderme işlemi yapan tecrübeli bir ustaya danışın derim. Zira ezik değil göçükse aracınızdaki, boyasız şekilde hallolacaktır. Pasta da atıldığında ben bir şey kalacağını sanmıyorum. Ama dediğim gibi tecrübeli bir göçükçü ustaya sormanız lazım. Geçmiş olsun.

Çevrimdışı fettake

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fairfight;639876
Nerede oturduğunuzu bilmiyorum fakat boyasız göçük giderme işlemi yapan tecrübeli bir ustaya danışın derim. Zira ezik değil göçükse aracınızdaki, boyasız şekilde hallolacaktır. Pasta da atıldığında ben bir şey kalacağını sanmıyorum. Ama dediğim gibi tecrübeli bir göçükçü ustaya sormanız lazım. Geçmiş olsun.

Öncelikle teşekkür ederim bende boyaya gerek görmüyorum çünkü siyah yerler elimle sürsemde çıkıyor plastik tampon izi. Ufak eziği ankarada kime götürebilirim teşekkürler şimdiden

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Direk göcük düzeltmeye git. Üstüne de pasta atarlar biter iş. Kaportaya gidersen boya macun atarlar. Değeri düşer. Ankarada taurus avm’de otopark içinde üst yoldaki girişten gireceksin. Kirli ise yıkat sonra göçüğe gir. Yanyanalar zaten. Yıkamada fırça vurdurma çizilme olmasın. Yada kendin yıkayıp git. Hem pürüzü net görürler hemde pasta için kolaylık olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2018, 22:46:31 Gönderen: YEKE »

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fettake;639878
Öncelikle teşekkür ederim bende boyaya gerek görmüyorum çünkü siyah yerler elimle sürsemde çıkıyor plastik tampon izi. Ufak eziği ankarada kime götürebilirim teşekkürler şimdiden

Ben başka bir aracın kapı açarken oluşturduğu göçük için şimşek otoya gitmiştim. Kemal usta çok seviyeli, işinde uzman biri. Durum neyse onu söylüyor. Örneğin göçük dışında hafif bir ezik oluşmuştu. O eziğin düzelmeyeceğini çok dikkatli bakıldığında görüneceğini söylemişti. Bunu söylemesi bile benim için büyük artı. İşini çok titiz yaptı ve ben çok memnun kaldım. Gidenler de oldukça memnun. Tavsiye edebilirim size. Kemal Şimşek 0 532 240 53 69 numarası.

Gitmeden aracınızı yıkayıp giderseniz daha sağlıklı kontrol sağlanacaktır. Ayrıca o siyahlıklara cif sıkıp fiber bezle silerek giderebilirsiniz gibi geldi bana. Denemenizde fayda var. Pastaya dahi gerek kalmayabilir.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet hatlardaki dış bükey çizgi geçişleri net düzelmiyor. Ama beyaz renk arabalarda direk bakmadığında farkedilmesi kolay değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Manowar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara'da RS Otomotiv'i öneririm eski aracım doluya maruz kalmış ve bir hayli göçük oluşmuştu. Tamamını düzeltmişler ve eski haline dönüştürmüşlerdi. Çok memnun kalmıştım.

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kemal ustayı bende tavsiye ederim işinin ehli, zaten dibinde de boya kaporta işi yapıyor. Gereken neyse yapacaktır. [emoji106]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi