škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Diffüzör

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Skodabey

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sensörlerden dolayı montaj yapitiramadim yazılımdan dolayı hata verir dedi aksesuarcı bildiğiniz önere bileceğiniz biryer varmi kocaeli istanbul bölgesinde montajını sağlıklı bir şekilde yaptırabilecegim

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı TvBurak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İstanbulda oturmuyorum yalnız güneşli garaj diye bir yer duydum onlarla bir iletişime geçin isterseniz. Bu arada difüzor çok iyiymiş nerden temin ettiniz acaba ve fiyat nedir?

Çevrimdışı Skodabey

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: TvBurak;639341
İstanbulda oturmuyorum yalnız güneşli garaj diye bir yer duydum onlarla bir iletişime geçin isterseniz. Bu arada difüzor çok iyiymiş nerden temin ettiniz acaba ve fiyat nedir?
Ürünü trabzon akcabattan aldım yanlız park sensörü işi karıştırdı kimse girmiyor bu işe ariza kodu veriyor diye  https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-skoda-octavia-isikli-difizor-dost-tuning-trabzon-534044154/detay

Çevrimdışı TvBurak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim anlamadıgım difüzor ile park sensörünün ne alakası var? ayrıca difüzor yaptıranlar var.

Çevrimdışı Skodabey

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: TvBurak;639353
Benim anlamadıgım difüzor ile park sensörünün ne alakası var? ayrıca difüzor yaptıranlar var.
Egzos bölümlerinin olduğu yer dar olduğu için ortadaki geniş alana göre montajı olmaz diyor eksik sensor taksak olmaz diyor yan yana taksak olmaz diyor belli mesafeleri var diyor aldığıma pişman oldum nerdeyse sensörleri iptal ettirip kamera mi taktırsam diye düşünmeye başladım

Çevrimdışı TvBurak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynı sizin difüzor demek oluyor :) en kötü ihtimal sensörleri tampona alabilirsiniz bence

Instagramda gördügüm fotoyu sizinle paylaşıyorum, kendilerinden izin almadıgım icin plaka ve sayfanın adını kapatıyorum.

« Son Düzenleme: 19 Haziran 2018, 08:43:58 Gönderen: TvBurak »

Çevrimdışı Skodabey

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: TvBurak;639363
Aynı sizin difüzor demek oluyor :) en kötü ihtimal sensörleri tampona alabilirsiniz bence

Instagramda gördügüm fotoyu sizinle paylaşıyorum, kendilerinden izin almadıgım icin plaka ve sayfanın adını kapatıyorum.

Tampona alsam uydurma gibi durur siyah sensörler beyaz taktırsam paraya yazık orjinalligi kaybolur en iyisi geri görüş kamerası gibi duruyor difüzöre olmazsa

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tampona aldırmak zor birşey değil, sensörleri de beyaza boyatırsınız onda da sıkıntı olmaz