škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

BMW 520i Nissan X Trail-Değişim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eski bir nissan çalışanı olarak kesinlikle önermem çok heves ettiyseniz bir hafta kiralayın kullanın zaten vazgeçersiniz

Alıntı yapılan: dgn;619721
Xtrail donanımı ile acayip tavlıyor adamı.Arabada bardaklık soğutma vardı sanırım.Beni baya etkilemişti.

Ama 520 satılıp x trail alınmaz.Hele 0 aldığınız 520 hiç satılmaz.Ayrıca 520i lerin maddi değeri güzel artıyor.1 senede 20-30 bin kazandırdı.X trail zarar ettirebilir.İlla takas olacaksa üste para almanız lazım bence.

kardeşim o bardaklık soğutma hava civadan başka bişey değil arkadaki havalandırmaya giden hortumdan çıkış alıp bardaklığa vermişler klimayı açacanda soğuk tutacak falan filan

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Saygıdeğer forum üyeleri yine fikrinize ihtiyacım var. Aracım malum f10 5 serisi, bindik keyfini sürdük. Allah herkese daha iyilerini nasip etsin. Hep SUV merakım da olmadı değil. Şimdi yeni X 3 gelmiş. 1.6 benzinli aynı motor. Luxury line donanımı bayağı dolu ve diğer BMW modellerine göre fiyat lansmana özel çok uygun geldi bana. Arabada epey donanım var. F10 u verip bunu alsam, hem modeli yenilesem hem de SUV hevesimi yine bir BMW ile alsam nasıl olur? Şimdiden lütfedip cevap yazan herkese teşekkürler...

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;635219
Saygıdeğer forum üyeleri yine fikrinize ihtiyacım var. Aracım malum f10 5 serisi, bindik keyfini sürdük. Allah herkese daha iyilerini nasip etsin. Hep SUV merakım da olmadı değil. Şimdi yeni X 3 gelmiş. 1.6 benzinli aynı motor. Luxury line donanımı bayağı dolu ve diğer BMW modellerine göre fiyat lansmana özel çok uygun geldi bana. Arabada epey donanım var. F10 u verip bunu alsam, hem modeli yenilesem hem de SUV hevesimi yine bir BMW ile alsam nasıl olur? Şimdiden lütfedip cevap yazan herkese teşekkürler...

İnsanın aklına satma fikri düşmüşse, ne de yapsa eninde sonunda satar arabasını.. Yeni X3 eminim oldukça güzeldir, üzerine çok ödeme yapacaksanız almanızı önermem ama.. Çünkü arabaya değil, artan kura ödeme yapacaksınız ve değip değmeyeceğini esas o noktada iyi bir tartmanız gerek. Her halükarda, hakkınızda hayırlısı olsun. :)

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerA5;637873
Ne yaptınız Ali Bey, merak ettik :)

Beklemedeyim, açıkçası ben de ne yapacağımı merak ediyorum:-))
Niyetim ciddi, ama araya hesapta olmayan mevzular girdi, o fırsatı kaçırdık, bundan sonra fiyat, kur dengesine göre bakacağım artık. Herkese iyi çalışmalar...