škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yakin zamanda cam filmi yaptiran var mi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yakın bir geçmişte aracımın cam filmlerini yeniledim eski cam filmleri aşırı kalitesizmiş aldığım arkadaş sıradan cam filmi yaptırmış sanırım bende mersinde 3m yaptırdım ancak arka cam filmini sökerken özellikle tembihlememe rağmen buğu rezizdanslerim sizlere ömür tek yerden de değil bildiğiniz buğuyu çözmüyor tamir kiti vs varmış baktım ama bana çözüm olamaz gibi geldi camı değiştirmeden bu rezizdans satılıyor mu acaba oto camcılarda vsr mıdır ??

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: e.atakan;637671
Arkadaşlar yakın bir geçmişte aracımın cam filmlerini yeniledim eski cam filmleri aşırı kalitesizmiş aldığım arkadaş sıradan cam filmi yaptırmış sanırım bende mersinde 3m yaptırdım ancak arka cam filmini sökerken özellikle tembihlememe rağmen buğu rezizdanslerim sizlere ömür tek yerden de değil bildiğiniz buğuyu çözmüyor tamir kiti vs varmış baktım ama bana çözüm olamaz gibi geldi camı değiştirmeden bu rezizdans satılıyor mu acaba oto camcılarda vsr mıdır ??

Malesef camı değiştirmeniz gerekiyor.

Bende değiştirdim filmleri yapan arkadaş bunlar çok uzun süredir camda eski filmi sökmeyelim üzerine yapalım dedi o şekilde yaptık.İğne ucu kadar kabarcıklar oluştu ama çok belli olmuyor.

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://i.hizliresim.com/DJl7MZ.jpg
20 gün önce yaptırdım ön cam hariç hepsi... toplam 125 tl

sürekli kanun yasa değişiyor ne malup yasaklanmayacağı   üzülürüm... 125 tl 2 -3 sene  rahat gidiyor...

Çevrimdışı abdiltuprak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
B+ gayet başarılı. Uygun fiyat kaliteli ürün yeni yaptırdım bende memnunum.
Sadece arka cama sökümü değişimi kolay buz çözücülere zarar vermeyecek ürün tercih etmeniz. Sonrasında sıkıntı çeken epey var.

Çevrimdışı smhtncr86

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba, Kayseri'deki servise sordum fakat orada yokmuş.
Kayseri'de güvenilir bir yer var mı bilen acaba? Nereye yaptırmak lazım?

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhaba, cam filmi konusunda tecrübeli olanlarımıza bir sorum var:

bugün aracıma arka camlar 2 numara, ön yan camlar 1 numara ve ön büyük cama şeffaf uv kesici film yaptırdım. yani benim ilettiğim buydu ancak ön büyük cama yarım numara gibi açık renk bir film çekmişler, bu bana sıkıntı yaratır mı? bu şekilde kullanan başka arkadaşımız var mıdır?

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim kuzen komiser yardımcısı. ona sordum bu mevzuları. hala yonetmelikte bir muallak var ama trafikteki arkadaşlar işi yokuşa süren artislik kabadayılık yapanlara dikine gidip söktürüyorlarmış. onun dışında pek ilgilenmiyorlarmış.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;638747
arkadaşlar merhaba, cam filmi konusunda tecrübeli olanlarımıza bir sorum var:

bugün aracıma arka camlar 2 numara, ön yan camlar 1 numara ve ön büyük cama şeffaf uv kesici film yaptırdım. yani benim ilettiğim buydu ancak ön büyük cama yarım numara gibi açık renk bir film çekmişler, bu bana sıkıntı yaratır mı? bu şekilde kullanan başka arkadaşımız var mıdır?

Ön cam kesinlikle şeffaf olacak. Eğer memur ön camda film olduğunu anlar ve renk farklılığını tespit ederse direk çiziyor git bunu çıkart diyor. O sebeple en iyisi LLUMAR AIR 80 gibi şeffaf UV kesici filmler. Yan camlar ve arka cam için çok daha esnekler.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;638823
Ön cam kesinlikle şeffaf olacak. Eğer memur ön camda film olduğunu anlar ve renk farklılığını tespit ederse direk çiziyor git bunu çıkart diyor. O sebeple en iyisi LLUMAR AIR 80 gibi şeffaf UV kesici filmler. Yan camlar ve arka cam için çok daha esnekler.

deme hocam ya, çok açık renkli içerinin gözükmesini kesinlikle engellemiyor ama çizerlerse de söktürürüz artık. bari hgs yapıştırmayayım, elimle cama tutar öyle geçerim :)

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
benim tüm camlar 2 ön cam 1 numara . 6  yıldır bu şekilde kullanıyorum İzmirde pek sallamıyolar .Şimdilik .