škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sizce nasıl bir yol izlemeliyim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dadas15

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar.

bu sabah evden işe gelmek için aracı çalıştırıp U dönüşü yaptim.
araç tam yola dik haldeyken ve başka bir aracın arlkasındayken araç hareket etti ve geri gelerek bana çarptı.
aracımın sol tarafı göçtü.
bende sigorta ve kasko var onda sigorta var.
ne yapmalıyım. onun sigortadanmı yapılır, benim gelecek yıl sigorta ve kaskoda sorunum olurmu.
değer düşümü alabilirmiyim

not araç fabia 3.

sol ön kapıda sorun yok, onun önünde bulunan kısım göçtü.

resim

https://ibb.co/iN2doc
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2018, 12:01:47 Gönderen: dadas15 »

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle geçmiş olsun. Hasarınız karşı tarafın sigortasından karşılanır. Değer düşümü için işlemler başlarken talep etmeniz gerekiyor diye biliyorum. Sigorta ve kaskonuzu yaptırdığınız acenta ile görüşerek detaylı bilgi almanızı tavsiye ederim.

Çevrimdışı Feyzun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
boyalik bir durum yoksa direk gozuk duzeltme yaptirin derim sakin orjinal servise gitmeyin fiyati sisirip caninizi sika bikirler resim paylasirsaniz daha iyi olur.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun fotoğraf var mı dır?? servis orayı komple boyayalım der benim başıma geldi. 3-4 cm çizik için sol çamurluğu komple boyarız dedi dalacaktım az daha zor tuttum kendimi.

Çevrimdışı dadas15

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Feyzun;636930
boyalik bir durum yoksa direk gozuk duzeltme yaptirin derim sakin orjinal servise gitmeyin fiyati sisirip caninizi sika bikirler resim paylasirsaniz daha iyi olur.

resim ekledim

Çevrimdışı Feyzun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bence bir göçük duzeltme yapila bilirmi boyasiz diye sanayiye gösterin duzeltile bilirse bence cebinizden yaptirin cok tutmazsa . 2 secenek guvendiginiz bir kaporta hizmeti veren ozel servise gidin ve orda yaptirmayi deneyin, karsi tarafin sigortasindan ve elinizden geldikce camurlugu degistirtmeyin duzelttirmeye calisin çünkü satarken boyali parcayla degismis parcaya bakis acisi degisiyor. neden serviste yatptirmayi onermiyorum çünkü cok yuksek degerler tutuyor buda tremeri yükseltiyor.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam öncelikle geçmiş olsun. hasar boya yapılması için fazla büyük gibi duruyor. yani yapacak usta çok çok iyi değilse birebir orijinali gibi gösteremez.

elinizde fotoğraflar mevcut, kaza aracın yürürüne etki edecek durumda değil. tramerin yüksek çıkması satışa çok fazla etki etmeyecektir, o yüzden parça değişimi bana daha mantıklı gibi geliyor ancak yine de son karar sizin.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Baya da bir hasar oluşmuş, geçmiş olsun. Diğer araç şahin mi? Büküm noktalarında da hasar var, göçük düzeltme ile zor gözüküyor. Umarım olur tabii.

Karşı taraf tutanak üzerinde suçluyum dedi mi? Demediyse %100 karşı tarafa vermeyebilirler.

Çevrimdışı dadas15

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
karşı araç şahin. sucunu kabul ediyor.
sizce parça değişimimi olur.