škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

arka krom diffuzore 1600₺ verilirmi ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı doktor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
http://enderelektronik.com.tr/difuzor-superb.html

ender elektronikte cok guzel bir diffuzor var ama biraz pahali gibi.. sizce alinirmi ?

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: doktor;635595
http://enderelektronik.com.tr/difuzor-superb.html

ender elektronikte cok guzel bir diffuzor var ama biraz pahali gibi.. sizce alinirmi ?
S dizayn dan siz kromlari alin kendiniz takin. Maliyet 200 civari. 3 set krom arti birde bagaj alti krom çıta alin 10 numara olur. Maliyet 300 civari olur.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı doktor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben onu yaptirdim zaten, ama bu cok daha profesyonel duruyor. direkt alttaki siyah plastik kismi cikartip bunu takiyorlar
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2018, 12:18:23 Gönderen: doktor »

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu enderin sattığı sportline difüzör diye geçiyor, güzel ama pahali. Diğer o ş dizayn vs firmaların sattığı kromlardan ben de aldim ama sonuç hüsran.  Atıyor sürekli onlar da.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kodlarını bulup birde servise sorun.Bu kadar pahalı olacağını sanmam..

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Maalesef serviste de fiyatlar bu seviyede. Gerçekten krom egzoz çıtalarına göre çok daha güzel duruyor fakat bu kadar büyük ücretlere değecek kadar bir artısı olduğunu düşünmüyorum. Keşke 300-500 gibi rakamlara bulabilsek anında yaptıracak çok insan var.

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Ben S dizayndan alıp kendim yaptım bununla idare ediyorum. Açıkçası ben o kadar para vermek istemedim fakat zevkler renkler tartışılmaz.

Çevrimdışı ofe7

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
1 hafta önce Trabzon CKR otoda sordum fiyatını. %30 indirimle fiyatı 1500 tl idi.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forumun sponsoru firma bu difüzörü 300e satmıştı bir parti. Aracı gerçekten çok değiştirecek bir aksesuar.

Çevrimdışı Winsome

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Beyler ben servisten alıp kendim taktım.ama park sensörlerini tam yapıştıramamışım yerınden cıkıyor.würth çift taraflı bant ile yapıştırmıştım. daha önce yapan varmı? daha iyi yapıştırıcı tavsiyesi olan?

Çevrimdışı talhacavusoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ürün orjinal güzel ama 1600 tl sanırım çok bi rakam bence

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben serviste taktırdım. Zubizu indirimi ile 1200 tl yapmışlardı. İndirim devam ediyomu bilmiyorum ama servisle görüşülebilir. Gercekten cok güzel ve sanki aracta fabrika çıkışı gibi duruyor. Piyasadaki yan sanayilerden taktırmıştım bir önceki superb ime gerçekten çok fark ediyor. Buarada sadece krom parcadan oluşmuyor bu ürün park sensorlerinin olduğu siyah tampon parçasıda değişiyor. O parçada bu krom parçaların oturduğu oluklar var. Bu yüzden orjinal görünüyor zaten.
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2018, 08:25:10 Gönderen: oprdrhvs »

Çevrimdışı talhacavusoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;635747
Ben serviste taktırdım. Zubizu indirimi ile 1200 tl yapmışlardı. İndirim devam ediyomu bilmiyorum ama servisle görüşülebilir. Gercekten cok güzel ve sanki aracta fabrika çıkışı gibi duruyor. Piyasadaki yan sanayilerden taktırmıştım bir önceki superb ime gerçekten çok fark ediyor. Buarada sadece krom parcadan oluşmuyor bu ürün park sensorlerinin olduğu siyah tampon parçasıda değişiyor. O parçada bu krom parçaların oturduğu oluklar var. Bu yüzden orjinal görünüyor zaten.

Üstad bu zubizu ile indirim nasıl oluyor? Belli bir sürelik üyelik vs mi istiyor yoksa telefonda uygulamanın olması yeterli mi?

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende servisten 5 ay önce 1100 liraya taktırdım çok güzel duruyor..tavsiye ederim.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: talhacavusoglu;635750
Üstad bu zubizu ile indirim nasıl oluyor? Belli bir sürelik üyelik vs mi istiyor yoksa telefonda uygulamanın olması yeterli mi?

telefona indirmek yeterli