škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık Octavia A7 TDI

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Selam,

Aradığım aracı bulduğum için kendi arabamı satıyorum. Siteden takip edenler bilirler. Bunun dışındaki detaylar için

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sahibinden-tertemiz-octavia-dizel-533216805/detay/

Fırsatı kaçırmamak adına siteden düşünen arkadaşlara ciddi indirim yapabilirim

Çevrimdışı hebelup

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Harika araç değerini bilene gider inşallah.
Param yetse dk durmam. En sevdiğim renk ve yapmak istediklerim de üstünde.

Hayırlı satışlar

Çevrimdışı fatihmercan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
modeli yazmasan 2016 sanarım. çok iyi bakılmış. keşke iç mekan fotosu da koysaydınız. hayırlı satışlar.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Her yaz sonunda Meguiars ürünleri ile makine kullanmadan (hare bırakmaması için) el işçiliği ile boya koruması yapılmıştır.

Makine hare mi bırakıyormuş? :)

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;634184
Makine hare mi bırakıyormuş? :)

Eğer orbital makine kullanılmaz ve dikkatli uygulama yapılmazsa makine hare bırakır. El ile uygulama her zaman daha iyidir ama çok efor istediği için neredeyse kimse uğraşmaz.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ckeskin;634187
Eğer orbital makine kullanılmaz ve dikkatli uygulama yapılmazsa makine hare bırakır. El ile uygulama her zaman daha iyidir ama çok efor istediği için neredeyse kimse uğraşmaz.

O zaman insanlar rupesin 2-3 bin tl lik DA makinelerine boşuna para veriyor bu profesyoneller işi bilmiyor demek :)

İşi bilmiyorsanız ellede hare bırakabilirsiniz.Uygulama tekniklerini bildikten sonra makine ile kolay kolay hare bırakamazsınız ama sanayi ustaları gibi 2 saatte arabayı bitireyim derseniz kaçınılmaz son özellikle koyu arabalarda.

Elle hiçbir zaman tam performans alamazsınız parladı sanarsınız 2-3 yıkama sonra yine aynı hale gelir.Ürünlerin kapatıcı özelliklerine aldanmayın.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konu satılığın dışına çıktı ama şöyle açıklıyayım,

Aracımla kendim ilgilenmeyi seviyorum. Yaşadaığım yerde detaylı ve güvenilir boya koruma yapabilecek kimse yok. Ben de makina konusunda kendime güvenemiyorum. O nedenle ilanda da yazdığım gibi her yıl kendim uğraşarak el ile boya korumasını yapıyorum. 2-3 yıkamada da çıkmıyor. Öyleki korumdan 3 ay sonra götürdüğüm yıkamacı "Abi araçta seramik uygulaması mı var?" diye sordu. Sonuçta elimden geldiğince, hobi amaçlı uğraşıyorum ve benden daha iyi yapacak kişi veya kuruluşlar tabii ki vardır.

Herkese gzl yorumları için teşekkürler

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç maşallah çok güzel tam istediğim gibi beyaz dışında bir renk ve manuel. Eğer kendi aracımı satmış olsaydım bir pazarlık ederdik. Hayırlı Satışlar.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sevgili Admin ler,

Aracım satıldı. Konu kaldırılabilir