škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Bolero Ekran Alınır

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerA5;637291
GPS yok ama mirrorlink varmış. Apple Car Play veya Android Auto ile telefonu bağlayıp telin ekran görüntüsünü yansıtabiliyorsunuz cihaza.Telefondan navigasyonu açtığınızda bu sorun da çözülmüş oluyor. :gaz:
Çok soru sorduk ama  bu cihazda tek referans sizsiniz. Peki mirrorlinki denediniz mi?

Vestel_5530 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;637292
Çok soru sorduk ama  bu cihazda tek referans sizsiniz. Peki mirrorlinki denediniz mi?

Zaten üreticisi Desay.Vw'nin alt üreticisi.Blaupunkt gibi. Desay'ın ürettikleri 187a modeli.Bunlarda mirrorlink var fakat Carplay yok. Aynı ürünü fason olarak üretenlerde var. Onlarda Carplay veya android olanları da var.

Cihaza orjinal ürün denebilir.Geçen arabayla uğraşırken farlar teyp vs açık kaldı.Teyp uyarı verdi mesela.Akü seviyeniz azalıyor lütfen aracı çalıştırın diye.Soketler vs direk fabrikasyon.Bu gece veya yarın kamera taktım onunla ilgili konu açığ orada da gördüğüm özelliklerini yazayım.

Dokunmatik hassasiyeti rcd510dan rns510 dan kat kat üstün.Geçen Golf7 kullandım arayüzü de çok benzer dokunmatik hassasiyeti de.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerA5;637279
Uğur hocam sizin verdiğiniz linkte 150 usd, + 37usd kargo ücreti ups ile yalnız gümrük vergisine girdiğinden %30 u kadar da vergi ödemek gerekiyor sanırım. Siz aldığınızda işlemleri nasıl gerçekleştirdiniz bilgi verebilir misiniz? Sürpriz maliyet çıkabilir mi?

Ek olarak sizin araç 2012 model sanırım klima göstergesinden ötürü bunun dışındaki gri çerçeveden de edinmek gerekiyor.

Şunun gibi:

Ben link paylaşmadım ki.Ben Türkiye'ye getiren bir arkadaştan temin ettim cihazı.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;637297
Zaten üreticisi Desay.Vw'nin alt üreticisi.Blaupunkt gibi. Desay'ın ürettikleri 187a modeli.Bunlarda mirrorlink var fakat Carplay yok. Aynı ürünü fason olarak üretenlerde var. Onlarda Carplay veya android olanları da var.

Cihaza orjinal ürün denebilir.Geçen arabayla uğraşırken farlar teyp vs açık kaldı.Teyp uyarı verdi mesela.Akü seviyeniz azalıyor lütfen aracı çalıştırın diye.Soketler vs direk fabrikasyon.Bu gece veya yarın kamera taktım onunla ilgili konu açığ orada da gördüğüm özelliklerini yazayım.

Dokunmatik hassasiyeti rcd510dan rns510 dan kat kat üstün.Geçen Golf7 kullandım arayüzü de çok benzer dokunmatik hassasiyeti de.
Bilgilendirmeniz için teşekkürler. Kamera konusunu da bekliyoruz o zaman.

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar sanırım skodaya ilk ürünü alanlardanım ben eski tarihli konum mevcut soketler orjinal sök tak hiçbir ilave yapmıyorsunuz gps antenine gerek yok car playli versiyonu alırsanız haritayı kullanabilirsiniz windows ce yazılımı oldugundan cihaz geliştirilebiliyor orjinalliğinden yana soru işareti kalmasın bu cihaz kesinlikle orjinal skoda teybi .. yukarda link verdim dükkanın ismi aidu auto satıcının adı patrick .. hello mu friend diye girin muhabbete [emoji16] gümrük vergisine takılmayın satıcı herşeyi biliyor beniz ürüne 20 dolar yazmıştı tr ye gönderilerini 20 dolar yazıyor kargom 2 günde elimdeydi rekor süre!!!! Çerçeve linkini de ekleyeceğim

AliExpress'te ne buldum, inanamazsın
http://s.aliexpress.com/vU7RfuEV

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;637292

Bende referans değilim hocam almadım almayı düşünüyorum.

Alıntı yapılan: ugurcnplt;637299
Ben link paylaşmadım ki.Ben Türkiye'ye getiren bir arkadaştan temin ettim cihazı.

Çok pardon. Özelden o arkadaşın iletişim bilgisini atabilir misiniz?

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: e.atakan;637304
Arkadaslar sanırım skodaya ilk ürünü alanlardanım ben eski tarihli konum mevcut soketler orjinal sök tak hiçbir ilave yapmıyorsunuz gps antenine gerek yok car playli versiyonu alırsanız haritayı kullanabilirsiniz windows ce yazılımı oldugundan cihaz geliştirilebiliyor orjinalliğinden yana soru işareti kalmasın bu cihaz kesinlikle orjinal skoda teybi .. yukarda link verdim dükkanın ismi aidu auto satıcının adı patrick .. hello mu friend diye girin muhabbete [emoji16] gümrük vergisine takılmayın satıcı herşeyi biliyor beniz ürüne 20 dolar yazmıştı tr ye gönderilerini 20 dolar yazıyor kargom 2 günde elimdeydi rekor süre!!!! Çerçeve linkini de ekleyeceğim

http://s.aliexpress.com/vU7RfuEV

- Çerçevenin rengi orijinale göre daha koyuymuş. Bilginize.

- Açtığınız konulara baktım ama bulamadım teyp ile ilgili konunuzu.

- Car play olmaması, iphone ları bağlayamayacağımız anlamına geliyor bu kötü oldu.

- Windows ce değil, linux tabanlı olanları varmış daha iyi diye duydum.

- Bu ürün 145usd ama benzerleri 200-248 usd arasında geziyor onlar hakkında bilginiz var mı?

- 145 usd altında olanlar ilk sürümmüş, ilk üretilenlerde birçok hata varmış. min 145usd lik olanın alınması öneriliyor.

Benimde öğrendiklerim şu anlık bu kadar.

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerA5;637316
- Çerçevenin rengi orijinale göre daha koyuymuş. Bilginize.

- Açtığınız konulara baktım ama bulamadım teyp ile ilgili konunuzu.

- Car play olmaması, iphone ları bağlayamayacağımız anlamına geliyor bu kötü oldu.

- Windows ce değil, linux tabanlı olanları varmış daha iyi diye duydum.

- Bu ürün 145usd ama benzerleri 200-248 usd arasında geziyor onlar hakkında bilginiz var mı?

- 145 usd altında olanlar ilk sürümmüş, ilk üretilenlerde birçok hata varmış. min 145usd lik olanın alınması öneriliyor.

Benimde öğrendiklerim şu anlık bu kadar.

Madde madde yazalım carplay yok değil var elbette ancak benim aldığımda carplay yok ihtiyac duymadım hiç.. manyetik telefon tutucusu ile telefonu kullanıyorum ihtiyaç halinde zaten bluetooth olması yetiyor görüşmelerim bakımından..

Bu ürünün linux tabanlı olanı yok diye biliyorum sonradan yapıldıysa şayet fasondur benzeridir dış görünüm aynıdır bişe diyemem .. win ce ye müdahale ediliyor video oynatma vs vs aktif ediliyor

Çercevenin rengi benim aracım maun kaplama trim yerleri....ben mat siyah plasti dip sprey boya ile boyadım çok güzel oldu daha ağır bir görüntü kazandı çerçeve ..

Dediğim aidu auto satıcısı patrick en güvenilir satıcı bu aliexpress te 145-200 arasında değişme nedeni aynı cihazın 2 sürümü var 1. Desay , 2. No name sürüm farkı şu desay de direksiyon kumanda tuşları çalışmıyor yani trend donanım için .. benim aracım elegance paket dolu direksiyon onun için no name aldım kusursuz kullanıyorum fiyat farkları bu yüzden .. tabi bide yeşil aydınlatma ne alakaysa daha pahalı yani skoda için olanı

Tabi carplay özellikli olan biraz daha pahalı ama dediğim gibi no name olanı alın direksiyonunuz fonksiyonel ise ..

Sürüm hatası vs hiç duymadım sanmıyorum olacagını ben yaklasık 1 yıla yakındır kullanıyorum çok memnunum aldımda 500küsür TL ye malolmuştu donemin kuru ile tabi [emoji16]

Gelelim ürünün eksi yönlerine

Maalesef ürünü takınca gösterge saatinde mfd ekranda parça radyo bilgileri gelmiyor .. bana göre  önemli değil ama önem verenlere bildirmek istedim

Digital kliması olanlar için cihazda klima bilgileri gelmiyor

Radyo istasyonları kayıt oluyor ama isimlendirilemiyot rds ile ismi gelen kanallar otomatik ismi ile kayıt oluyor

Başka bir olumsuzlugu yok olumlu yanları kat ve kat fazla

Evim üsküdarda yakın olup incelemek isteyenler gelip bakabilir benim için sıkıntı değil aklınızdaki soru işaretleri giderilmiş olur ..

İyi forumlar

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Düşünenler için Son olarak linkteki ürünü al kullan rahatına bak [emoji6]

http://s.aliexpress.com/umiyQRFB

Çevrimdışı Siskolata

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hassan594;633385
Arkadaşlar elinde superb 2 elegence bolero ekran varmı satabilecek ?

2012 süperb aracımdaki bolero ekran satılıktır.Ürün sorunsuz

Çevrimdışı Talat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Siskolata;643979
2012 süperb aracımdaki bolero ekran satılıktır.Ürün sorunsuz

Merhaba arkadaşım. Ürünün parça kodu 3T0 035 156 G mi acaba 2014 Superb 2 için bana lazım.

Çevrimdışı Talat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba. Aracım 2014 Superb 2   Ve aracımın orjinal 6lı cd çaları bozuldu. cihazın etiketindeki ürün parça kodu 3T0 035 156 G ve bu kodun yanında SW 0013 ve HW 003 yazıyor. Bu bu cihazdan elinde olup satmak isteyen varsa lütfen burdan bana yazsın.

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Talat;657075
Arkadaşlar merhaba. Aracım 2014 Superb 2   Ve aracımın orjinal 6lı cd çaları bozuldu. cihazın etiketindeki ürün parça kodu 3T0 035 156 G ve bu kodun yanında SW 0013 ve HW 003 yazıyor. Bu bu cihazdan elinde olup satmak isteyen varsa lütfen burdan bana yazsın.

eğer farklı bir ürün düşünürseniz çok daha gelişmiş ben yurtdısından getireceğim sipariş verdim. sizede öneride bulunabilirim 1500-2000tl arası. çıkma bolero bulsanız 1000tl istiyorlar. çok daha iyi yeni teknoloji 2020 üretimi %100 uyumlu cihazlar var onlardan öneririm.

Çevrimdışı Talat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşım öncelikle cevabın için teşekkür ederim. Biraz daha bilgi verirmisin ürün ne nerden geliyor gümrük ne kadar gibi.

Çevrimdışı superb63

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

2015 superb2 aracımın bolero multimedia cihazını değiştirmek istersem yerine yeni nesil cihazlardan önerebileceğiniz var mı?