škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

0 Km Bmw 320i Detaylı Temizlik, Boya Düzeltme Ve Gyeon Mohs+ Uygulamaları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı d.berkay

  • DBY Detailing
  • Genel Moderatör
  • Tam Üye
  • *****
    • İleti: 145
    • Profili Görüntüle
    • http://www.dbydetailing.com
Selamlar,

Uygulama merkezimizde misafir ettiğimiz 0 km BMW 320i aracın detaylı temizlik, boya düzeltme ve Gyeon Mohs+ ile koruma altına alma işlemlerini gerçekleştirdik.

İşyerimizin en yoğun kış sezonuna denk gelmesi sebebiyle uygulama esnasındaki fotoğraflarını çekemediğimiz aracın direkt sonuç fotoğraflarını sizlerle paylaşmak istedik.

Aracın detaylı temizliğini Valet Pro PH Neutral Snow Foam ile yaptık. Detay temizliklerinde Wheel Woolies detay fırçaları kullandık. Yıkama işleminden sonra, Valet Pro Dragon’s Breath ile demir tozu temizliği ve detaylı jant temizliği yapıldı.

Ardından aracın Gyeon Q2M Clay ile kil temizliği yapıldı. Plastik aksamları maskelenerek, polisaja hazır hale getirildi. Aracın 0 km olması sebebiyle yüzeyde çok fazla çizik yoktu. Bu sebeple, yüzeydeki hafif kusurların giderilmesi için Rupes LHR15 MarkII DA polisaj makinamızda Rupes yeşil ped ve Menzerna MCP2500 uyguladık. Ardından Rupes sarı pede geçip, Menzerna SFP3800 ile mükemmel parlaklığa ulaştık.

Koruma aşamasına geldiğimizde, yüzeyi polisaj yağlarından ve tozlardan arındırmak için Gyeon Prep kullandık. Temizlik işlemleri bittikten sonra, aracın boyasını Gyeon Mohs+ ile uzun süreli koruma altına aldık.Aracın egzoz çıkışlarını AutoFinesse Mercury Polish ile parlattık.

Detaylı iç temizliğini de yaptığımız aracın tüm deri aksamını Gyeon LeatherCoat ile koruma altına aldık.Otomobilin jantlarını Gyeon Rim ile demirtozu ve kirlenmelere karşı uzun süreli koruma altına aldık. Lastikleri de Gyeon Tire ile parlatarak teslime hazır hale getirdik.

Kürleşme süreleri tamamlanan aracı sahibine teslim etmek üzere dışarı çıkardık.

 

DBY Detailing Sundu
http://www.dbydetailing.com
Facebook.com/DBYDetailing
Twittter.com/dbydetailing
Instagram: dby_detailing