škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

B segmenti SUV için Skoda' dan Kamiq

miyop · 21 · 16481

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
lansmanı izleyenleriniz olmuştur ama kayar sinyal ve elektrikli tavan perdesi gibi, sürücü kapısı içi şemsiye gözü gibi beklenmedik özellikler mevcut.

karoq için çıktığım bu yolda araç fiyatlarının uçmasıyla birlikte kamiq hesapları yapmaya başladım. bakalım sonumuz ne olacak.

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;656680
Elektrikli park freni göremedim, umarım vardır üst donanımlarda. Hatta Monte Carlo veya Sportline gibi özel bir serisi gelirse hoş olur

En üst donanım paketinde dahi el freni manuel. Ben şahsen çok önemsemiyorum. Tek kötü tarafı ortada yer kaplaması. Mercedes gibi sol tarafta çekmece yerinde olsa daha iyi olurdu.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Gelen partide hepsi kaporası alınmış araçlar bilgisini aldım.

TR'ye orta donanım olan Premium geliyor sanırım, başka seçenek yok gibi gördüm

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aracı bugün bayide inceledim. kesinlikle harika olmuş.

videolarda gözükmüyordu ancak arka havalandırma menfezi de standart donanımdaymış.

ve boyutlar c segmenti standartlarından bile yüksek. (skoda dışı düşünürsek :) )

sözlük için yazdığım bir girdiyi direkt olarak buraya kopyalıyorum:

- arka diz mesafesi c segmenti çoğu hb araçtan iyi. 1.78 boyundayım ve sürücü koltuğu bana ayarlıyken arkada bir karış fazladan diz mesafesi kalıyor.

- arka kol dayama ve havalandırma menfezi standart. b-suv araçlarda bir örneği daha var mı bilmiyorum. ama inceleme yapan arkadaşlar "b segmentinden beklememek gerek" sözlerini yutacaklar gibi.

- ön bölüm kapı üstü ve torpido malzemesi yumuşak plastik. alt kısımlar ve arka kısım sert plastik ve bildiğin b segmenti plastiği. ayrıca kapı içlerinde kolun denk geleceği alanda suni deri mevcut. yıpranan kumaş yerine bunu kullanmaları çok daha iyi olmuş.

- torpido ve kolçak içerisinde keçe yalıtım malzemesi kullanılmış. kapı içlerinde ise herhangi bir ek malzeme yok.

- bagaj hariç iç aydınlatmalar beyaz led ışık. makyaj aynalarında ise ışık mevcut değil.

- bagaj 400 litre komple keçe kaplı. köyden kavanoz getirenler tıkırtıları içerde hissetmeyecektir. kutu gibi yapısı sayesinde de kullanışlı bir yükleme alanı sunuyor.

- arka koltuklarda isofix var ancak o yolcu koltuğunda da var.

- 17 inç çelik jant standart ve 4 tekerlek de disk fren.

- otomatik katlanan dış aynalar standart.

- led ön ve arka farlar standart ve dinamik (kayan) sinyal mevcut.

- 8 inç smartlink yüklü olarak gelen multimedia sistemi ve 8 hoparlör ses sistemi standart.

- kolçak ileri geri ayarlanabiliyor, b segmentinde genelde sabit olur.

- ön koltuk altında çekmece yok ama kontrol etmeyi unuttuğum sürücü kapısı içinde şemsiye gözü videolarda gözüküyordu.

başka da aklıma gelmiyor, sorusu olan olursa cevaplayabilirim.

ilk parti direkt olarak opsiyonlu, almak istiyorsanız ekim'e kadar beklemeniz gerekiyor. pandemiden dolayı fabrikalar üretimi azaltmış o yüzden her araba az geliyormuş.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç güzel de bayii temin edemiyor taa 80-90 gün sallıyor ve o zaman fiyat ne olacak belli değil

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hamdolsun 2. Yeti den sonra Kamiq premiumuzu buğün teslim aldık. İyi iyi çok sevdim yeti yi aratmayacak bize zaten ölçüleri çok yakın.
2020 Karoq 1.6 TDI