škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Android Auto'da Youtube Videoları İzleme

HeroCat · 58 · 45355

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
simdi dediklerinizi tekrar denedim . aracta uygulamak kaldi.. yaptim ama olmadı bir daha deneyeyim .

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
YouTube Auto sürümü bazen sorun yaratabiliyor. Hergün güncelleme olduğu için uyum sorunuda olabilir. Bir önceki veya bir sonraki sürümüde denemekte fayda var. Güncelleme yaptıktan sonra başıma geldi çalışan program çalışmadı. eski sürümü yükleyince düzeldi.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yok abi olmazki olmaz . Android Auto çalışıyor telefonumda YouTube Auto uygulaması da var . Ama görmüyor YouTube calismiyor
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2018, 17:58:54 Gönderen: erzopelci »

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ne demek istediğinizi tam anlamadım ama youtube auto telefonda çalışsada araçta gözükmeyebiliyor. Bizzat tecrübe ettiğim için söylüyorum.

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dediğim gibi uygulamaya güncelleme gelmiş adı değişmişve carsteam olmuş. Eski sürümlerin çalışmayacağı da ifade edilmiş. Bugün yayımlanan sürümü yüklemek gerekiyor

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sonunda oldu. Ama.youtube değil carstream adı altında . Delirtti beni. Herkese teşekkür ederim.saygi sevgilerimle

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun dediğim gibi güncellemeden kaynaklı olarak sorun yaşadınız

Çevrimdışı anil_yazici

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar YouTube dan video izlemede telefon markası önemli mi android olması yetiyor mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Android olması ve Android auto yüklü olması yeterli.  Tabi araçta da smartlink açık olmalı

Çevrimdışı erhun1988

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erzopelci;631829
Yok abi olmazki olmaz . Android Auto çalışıyor telefonumda YouTube Auto uygulaması da var . Ama görmüyor YouTube calismiyor

Üstad bende aynı yerde takıldım kaldım.Telefonda görünüyor ve çalışıyor car stream ancak araç ekranında sağ altta car stream ile ilgili bir ikon yada seçenek görünmüyor 1.6.1 ve 1.6.0 versiyonlarını kurdum kaldırdım sonuç alamadım siz nasıl aştınız bu durumu yardımcı olursanız sevinirim...

Bu arada telefonum LG G3 Androidauto gayet sağlıklı çalışıyor ancak youtube olayı olumsuz...LG G3 veya LG G4 te açabilen oldu mu youtube uygulamasını?
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2018, 17:36:46 Gönderen: Rifle44 »

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Uygulamayı halihazırda kullanabilen var mı acaba. Bende ki şu anda araçta gözükmüyor. Google nin bloklaması gibi bir durum gördüm sanki nette

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rifle44;632002
Üstad bende aynı yerde takıldım kaldım.Telefonda görünüyor ve çalışıyor car stream ancak araç ekranında sağ altta car stream ile ilgili bir ikon yada seçenek görünmüyor 1.6.1 ve 1.6.0 versiyonlarını kurdum kaldırdım sonuç alamadım siz nasıl aştınız bu durumu yardımcı olursanız sevinirim...

Bu arada telefonum LG G3 Androidauto gayet sağlıklı çalışıyor ancak youtube olayı olumsuz...LG G3 veya LG G4 te açabilen oldu mu youtube uygulamasını?

Geliştirici seçeneklerinden Bilinmeyen kaynakları seçmelisiniz.

Bu arada ben geliştiriciye destek olsun diye indirdim, kaldırdım. Kendisinin yaptığı gibi çok dikkatli olmak lazım, sürüş sırasında video Allah korusun... ve tabi google bu nedenle de blokladı.
Ek olarak uygulama sadece youtube değil, istediğiniz herşeyi açabilir. Her siteyi, farklı video sitelerini...

Selamlar.

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;632006
Geliştirici seçeneklerinden Bilinmeyen kaynakları seçmelisiniz.

Bu arada ben geliştiriciye destek olsun diye indirdim, kaldırdım. Kendisinin yaptığı gibi çok dikkatli olmak lazım, sürüş sırasında video Allah korusun... ve tabi google bu nedenle de blokladı.
Ek olarak uygulama sadece youtube değil, istediğiniz herşeyi açabilir. Her siteyi, farklı video sitelerini...

Selamlar.

Doğrudur geliştirici seçeneklerinden bilinmeyen kaynaklar kutucuğuna ve diğer iki kutucağa çentik atmıştım.Yalnız fusel Bey in de dediği gibi bir teknik bir sıkıntı mı oluştu acaba? Şuan halihazırda car stream ı kullanabilen var mı?
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2018, 20:45:22 Gönderen: Rifle44 »