škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda superb 2,5 tdi egzos sesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Skodasuperb57

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese şimdiden hayırlı bayramlar.
Skoda superb 2,5 tdi ye abarth egzos yapılır mı ve polis kontrolünde hiçbir sorun yasamak istemiyorum.
Yurtdısında yasıyorum agustos ta arabamla türkiye istanbula gelecegim bu konuda önerebileceginiz yerler varmı yada kişiler?

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2.5 V6 Motor Bence Egzossuz Daha Tok Daha Güzel Sesi Var. Ben Olsam Hem Kendimi Hem Çevreyi Rahatsız Edecek Bir Uygulama Yapmazdım.

Çevrimdışı Skodasuperb57

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: brkdmr38;618502
2.5 V6 Motor Bence Egzossuz Daha Tok Daha Güzel Sesi Var. Ben Olsam Hem Kendimi Hem Çevreyi Rahatsız Edecek Bir Uygulama Yapmazdım.

2,5 tdi egzostan ses gelmiyor bütün ses önden geliyor yani motordan.
Kendim rahatsiz olmam. Yurtdisinda yasagidim icin baskalarinin rahstsiz olmasi beni ilgilendirmiyor cünkü bende yeterince baskalarindan rahatsiz oluyorum ama care varmi yok !!!!
O yüzden olursa varsa öyle bi imkan yaptirmak istiyorum

Çevrimdışı ottoman32

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Skodasuperb57;618531
2,5 tdi egzostan ses gelmiyor bütün ses önden geliyor yani motordan.
Kendim rahatsiz olmam. Yurtdisinda yasagidim icin baskalarinin rahstsiz olmasi beni ilgilendirmiyor cünkü bende yeterince baskalarindan rahatsiz oluyorum ama care varmi yok !!!!
O yüzden olursa varsa öyle bi imkan yaptirmak istiyorum

downpipe düz boru warex büün sorununu çözer... 1.6 tdı dan bile güzel ses alınıyor

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Downpipe yeterli olacaktir. Varex de kazandan once xut out oldugundan ses kamyon gibi cikiyor.

Downpipe sonrasi memnun kalmazsaniz  kazanli spor bir susturucu takabilirsiniz

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
TR'de egzoza af yok.Acımazlar.Dizeldende benzinli gibi ses alamazsınız zaten.Warexle çirkin sesler çıkıyor.Tavsiye etmem.