škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia style teyp donuyor.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ses açma kısma olsun, bazen menüler arası geçişler olsun bi takılma oluyor bu nedendir?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
servise götürün yazılım güncellemesi yapsınlar çekya sayfalarında da görmüştüm aynı sorunu.

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;630707
servise götürün yazılım güncellemesi yapsınlar çekya sayfalarında da görmüştüm aynı sorunu.

Tamam teşekkürler

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar 2016 model style donanımlı 1.2 aracımda aldıgımda guınden berı kapanma sorunu yasıyorum ılk baslarda skoda cakıroglundan aldıgımdam aracı servıse oraya goturdum beyfendı suan fabıa guncelleme yok lıste acamayız dedıler kaç kere sonra 44477 80 aradım tabı 1 yıl cakıroglu oyaladı benı bu arada hemen benı erya servıse gonderdı sonra guncelleme yapıp gonderdı erya benı sonra yıne aynı sorunu yasadım bu seferde teyp ekran ın degıstır sonra yıne aynı olayı yasadım guncelleme yaptı sımdı yıne yasadım suan arac erya servıste ve bana ıkame arac ıstedım ve verdıler yıne ekran degıseckmıs pekı sorun cozulmez ıse dedım ne olacagını bılmıyoruz dedıler sızce bır sorun bu kadar surermı surer ıse bızım magdurıyetımız ne olucak arac servısten cıkmıyor bu sebebden dolayı vıde ekte

https://www.youtube.com/watch?v=eIpkoXygeNA

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araca Bi güncelleme yapmışlardı. O gün bu gun Bi daha hiç donmadı

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gökhan_55;637076
Benim araca Bi güncelleme yapmışlardı. O gün bu gun Bi daha hiç donmadı

kaç defa güncelleme yedi teyp hatta parça bile değişti sorun halen devam ediyor

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusuf28;637079
kaç defa güncelleme yedi teyp hatta parça bile değişti sorun halen devam ediyor

Anladım. Belki de sorun farklıdır o zaman

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bakalım ne olucak bu sorun pekı ya duzeltemezler ne olucak kafam karıstı

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam bunu servislik işi yok. çareni söylüyorum sende bana bol bol dua et. Ayarlardan radyo sembollerinin otomatik olma ayarini kapatirsan düzelir. Sonuç %100 garanti
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2018, 22:54:14 Gönderen: dehawen »

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dehawen;637172
Hocam bunu servislik işi yok. çareni söylüyorum sende bana bol bol dua et. Ayarlardan radyo sembollerinin otomatik olma ayarini kapatirsan düzelir. Sonuç %100 garanti

Haklisiniz dediginiz oluyor ama bu seferde olan bir ozelligi neden kapatiyoruz ki

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusuf28;637174
Haklisiniz dediginiz oluyor ama bu seferde olan bir ozelligi neden kapatiyoruz ki

malesef bunu bir bug gibi düşünebilirisinz. O özelliğin açık kalmasının zaten pek bir faydası yok. onu kapattığımız zaman bu şekilde donmalar, kendiliğinden kapanma gibi problemler ortadan kalkmış oluyor.

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dehawen;637175
malesef bunu bir bug gibi düşünebilirisinz. O özelliğin açık kalmasının zaten pek bir faydası yok. onu kapattığımız zaman bu şekilde donmalar, kendiliğinden kapanma gibi problemler ortadan kalkmış oluyor.

Gerçekten tuhafmış.

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yazılımda bir nokta fazla, bir virgül eksik olması bu tip bugları meydana getiriyor. Asıl tuhaf olan vw grubunun bunu farkedip bir update yayınlamamış olması.

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerA5;637317
Yazılımda bir nokta fazla, bir virgül eksik olması bu tip bugları meydana getiriyor. Asıl tuhaf olan vw grubunun bunu farkedip bir update yayınlamamış olması.

Vw grubu isin icinde artik kac defa guncelleme yaptilar olmadi teyp ekran degistirdiler olmadi simdi ic ekran degisecek galiba pazartesi gunu erya oto randevum var bakalim ne olucak

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusuf28;637410
Vw grubu isin icinde artik kac defa guncelleme yaptilar olmadi teyp ekran degistirdiler olmadi simdi ic ekran degisecek galiba pazartesi gunu erya oto randevum var bakalim ne olucak

Yusuf hocam siz skoda türkiye forumlarında çoğu kişinin bu sorunu yaşadığını ve çözüm olarak "radyo sembollerini otomatik - Kapalı" yapıldığında sorun yaşanmadığınuı kullanıcıların önerdiğini ama yeni gelen güncellemelerle sorunun hala devam ettiğini özellikle belirtir isen servis olarak ana merkeze belki de çek e bilgi verirlerse daha hızlı sonuç alınabilir. Muhakkak faydası olur sizin söylemenizin.