škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

17 Aralık 2017 Pazar İstanbul Buluşması

erensaat · 121 · 49615

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erensaat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Eyüpten gelicem florya daha yakın tabiki

Silivriden maltepe çok büyük sıkıntı olur kahvaltı için sabah namazından sonra yola çıkmak lazım yada uçak bileti mi baksak [emoji12]

Emre sen maltepede mi oturuyorsun ?

Maltepeden daha uzakta oturan var mı

Bu arada eşli mi buluşuyoruz ? Eşiyle gelicekler belirtsinler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı 34emre1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben Maltepe de oturuyorum. Eğer Silivri de buluşacaksak benzin parasını birleştirip tek araba gitmek lazım :)

Çevrimdışı Smtglr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende cennette oturuyorum banada yakın olur benim için yer önemli değil ama ortak bi nokta ayarlarsak hepimiz için daha iyi olacaktır
Eşler gelecekse bende çift olarak katılırım

« Son Düzenleme: 01 Aralık 2017, 22:53:13 Gönderen: Smtglr »

Çevrimdışı 34emre1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim aklıma gelen iki yakanın ortası olduğu için boğaz kıyısı demiştim demiştim.
Pazar sabahı için trafik problemi olmaz ama dönüşte trafik olur.

Çevrimdışı erensaat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 34emre1907;629008
Benim aklıma gelen iki yakanın ortası olduğu için boğaz kıyısı demiştim demiştim.
Pazar sabahı için trafik problemi olmaz ama dönüşte trafik olur.

Eşli buluşalım  hanım başımın etini yiyor sonra[emoji12]

En sonunda goruntulu konferans yapıcaz.

Ben uyarım ya işin içinden çıkılmıyor. İster şile ister Tekirdağ fark etmez.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Her zaman ki gibi yine mekan konusunda sıkıntı başlamış.Geçen Ocak ayında Anadolu yakasında olmuştu daha önce emirgan korusunda toplanıldı bu sefer yine sıra Avrupa Yakasında.Florya ibb tesisleri güzel bir nokta burası olabilir diye düşünüyorum.

O tarihte İstanbulda olursam bende katılmaya çalışırım.Stickerleri depoda kaybettim eğer bulabilirsem gelemediğim taktirde Seyrani abime ulaştırırım.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eren sana katılıyorum bende eşimle ve çoçuklarımla geleceğim Florya yı önerdim ki karşıdan tüp geçitten gidişde dönüşte kolay olur Anadolu yakasındakilere

Çevrimdışı 34emre1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erensaat;629012
Eşli buluşalım  hanım başımın etini yiyor sonra[emoji12]

En sonunda goruntulu konferans yapıcaz.

Ben uyarım ya işin içinden çıkılmıyor. İster şile ister Tekirdağ fark etmez.

Yenge ile gelebilirsin tabiki sorun olmaz diye düşünüyorum. Önceki buluşmalarda yoktum ama o yaka bu yaka olayından ziyade ortak bir yer daha iyi olur diye düşünüyorum ama karar forumun tabiiki uymaya çalışırım.

Çevrimdışı erensaat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 34emre1907;629030
Yenge ile gelebilirsin tabiki sorun olmaz diye düşünüyorum. Önceki buluşmalarda yoktum ama o yaka bu yaka olayından ziyade ortak bir yer daha iyi olur diye düşünüyorum ama karar forumun tabiiki uymaya çalışırım.

Tamam ya sizi bu dertten kurtarıcam buluşmayı ben açtım o zaman yeri ben söyleyeceğim

Piyer loti de buluşalım benım eve yakın 10 dk sürer yalnız otopark sıkıntı [emoji2]

Şaka bi yana aynen o yaka senın bu yaka benım muhabbeti olmasında Seyrani silivriden gelecek bir kahvaltı için o kadar eziyet çektirmeye de gerek yok en ıyısı hep beraber silivriye mi gitsek [emoji3][emoji3]

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sevgili dostlarım ben Anadoluya da gelirim Ankara ya da Bursa ya da ben aracımla seyahat  etmeyi seviyorum ben gelirken kalabalık geleyim diyorum Beylikdüzünde biz 6 araçlık grubuz birde daha önce Anadoluda buluştuk demiştik ki bir daha kine Avrupada olsun Anadoluda buluştuğumuzda hayal kırıklığı yaşadık katılım 3 kişi ile oldu bu sefer kalabalık olup kaynaşıp Arabalarımızın dibine kadar konuşup eğlenmek istiyorum mesleklerimizden yaşadığımız yerlerden konuşup harika bir hafta sonu yaşayalım istiyorum kimseye eziyet olsun değil niyetimiz İSTANBUL da yaşıyorsak biliyorsunuz trafik olmazsa olmaz ben alışığım yoğunluğa .... Silivri konusuna gelince Benim evim Esenyurtta Silivriden gelecek arkadaşım için onu öyle dedim birazda acıtasyon yaptım samimiyetinize sığınarak inşaALLAH bir araya gelir araçlarımızdan konuşur kaynaşır bir birimize faydamız dokunur diye düşünüyorum ... saygılarımla...

Çevrimdışı 34emre1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Şimdi Avrupa yakası daha kalabalık ve önceki buluşma Anadolu yakasında olmuşsa dediğinizde haklısınız ama önceki tecrübelerimden biliyorum ortak nokta daha iyi olur hem boğaz havası da güzel olur. Burada benim amacım orta noktayı bulmak yoksa florya tesislerine gelmek benim için tek metrobüse bakar :). İnanın ki dönüşte trafik derdi olmasa araba ile gelirim ki daha önce denedim haftasonu Avrupa yakasından Anadolu yakasına göç oluyor :)
Karar verilsin de buluşalım. Araç için aklımda olanlar var onları paylaşmak ve fikir almak istiyorum.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pazar günü yollar boş oluyor.Buluşma saatleri trafik saatlerine denk gelmiyor içiniz rahat olsun.Genelde 10-14 arası sürüyor :)

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende üsküdardayım katılmak isterim eşli çocuklu ya da tek ise farketmez gelmek isterim açıkcası vag cılar olacak mı acaba [emoji23][emoji23]

Çevrimdışı 34emre1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;629042
Pazar günü yollar boş oluyor.Buluşma saatleri trafik saatlerine denk gelmiyor içiniz rahat olsun.Genelde 10-14 arası sürüyor :)

Sıkıntı buluşmakta değil zaten geri dönüşte :)

Çevrimdışı erensaat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 34emre1907;629050
Sıkıntı buluşmakta değil zaten geri dönüşte :)

Kadirin dediği gibi 2-3 gıbı dagılırsak dönüşte trafik olmaz.ayrıca istanbulda yasamıyormusunuz ilk defa trafiğe çıkıcakmış gibi

Ben hergün trafikteyim deneyin çok zevkli