škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hız Sabitleme Km yerine Görüntüleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı a_beyda_06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu linkdeki hız sabitleme ekranı km yerinde nasıl oluyor fikri olan var mı ?

https://www.youtube.com/watch?v=ZXITwKow6Wo

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vag-com ile kodlanması gerek; aşağıdaki linkte 9. madde.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=32581
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı a_beyda_06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;628528
Vag-com ile kodlanması gerek; aşağıdaki linkte 9. madde.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=32581

Çok teşekkür ederim. Daha bir çok özellik de varmış Kablo almak artık şart oldu.

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a_beyda_06;628533
Çok teşekkür ederim. Daha bir çok özellik de varmış Kablo almak artık şart oldu.

Bende de 1.4 TSI SuperB vardı. Kablo isterseniz çok uygun fiyata veririm. Versiyon da yanlış olmasın V14 ancak güncellenebilen kablo değildir belirtmem gerek. Kullanırken internetin kapalı ve programda da güncellemelerin kapalı olması gerekiyor. Ben çok iş gördüm bu kablo ile.

Çevrimdışı a_beyda_06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahcekapiliyavuz;629016
Bende de 1.4 TSI SuperB vardı. Kablo isterseniz çok uygun fiyata veririm. Versiyon da yanlış olmasın V14 ancak güncellenebilen kablo değildir belirtmem gerek. Kullanırken internetin kapalı ve programda da güncellemelerin kapalı olması gerekiyor. Ben çok iş gördüm bu kablo ile.

Versiyon v14 olmasi ve güncelleme olmaması yapılacak müdahale yi engeller mi? Konuyu bilmedigimden soruyorum güncelleme olduğu zaman yeni müdahaleyi mi desteklerdi fiyat için düşünceniz nedir?

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a_beyda_06;629027
Versiyon v14 olmasi ve güncelleme olmaması yapılacak müdahale yi engeller mi? Konuyu bilmedigimden soruyorum güncelleme olduğu zaman yeni müdahaleyi mi desteklerdi fiyat için düşünceniz nedir?

Hayır engellemez. 2014 sonrası araçlarda bazı gizli özellikleri açamazsınız o kadar. Program içinden güncellemeleri kapattığınızda aslında internete bağlı olsanız da sıkıntı olmuyor. Örneğin ben almış olduğum bluetooth telefonun kodlanmasını uzaktan bu cihazla yaptırmıştım.

Fiyat olarak 100 TL yeterlidir.

Çevrimdışı a_beyda_06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahcekapiliyavuz;629049
Hayır engellemez. 2014 sonrası araçlarda bazı gizli özellikleri açamazsınız o kadar. Program içinden güncellemeleri kapattığınızda aslında internete bağlı olsanız da sıkıntı olmuyor. Örneğin ben almış olduğum bluetooth telefonun kodlanmasını uzaktan bu cihazla yaptırmıştım.

Hocam tşk ederim. İş yerimden bir arkadaşım ile ortak sipariş verdik.Arabasının modeli 2016 olduğundan Vag Com 17.1.3

Çevrimdışı Suha

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Hacım halen elinde duruyor mu kablo ?

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suha;630626
Hacım halen elinde duruyor mu kablo ?

Duruyor kardeşim.

Çevrimdışı Suha

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Alıntı yapılan: bahcekapiliyavuz;630650
Duruyor kardeşim.

Sen onu bi kenara ayır şimdiden, yılbaşından sonra alayım onu senden. Uyar dimi ?

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle