škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dolandırıcılık Yöntemi İle Çalınmış Araç

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nitro 37

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar konu ile alakalı aşağıdaki linki incelemenizi ve görenlerin malum telefon numarasını aramasını rica ediyorum. Teşekkürler

https://www.subaruclubtr.com/topic/12699-dolandiricilik-yontemi-ile-calinmis-arac/?tab=comments#comment-202427

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Nitro 37;627298
Arkadaşlar konu ile alakalı aşağıdaki linki incelemenizi ve görenlerin malum telefon numarasını aramasını rica ediyorum. Teşekkürler

https://www.subaruclubtr.com/topic/12699-dolandiricilik-yontemi-ile-calinmis-arac/?tab=comments#comment-202427

link açılmıyor

Çevrimdışı dawn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alan kişinin adı soyadı noterde kayıtlıdır. Gönderilen sahte dekont dolandırıcılığın belgesi olarak sunulabilir. Birilerinin aramasını beklemek yerine derhal savcılığa başvurulmalıdır.

Para transferini son ana kadar bekletmek isteyen alıcı dolandırıcı değilse dolandırılmaktan korkuyor demektir. Bu tarz durumlar için bankaların farklı uygulamaları var; alıcıya bu tarz bir öneri sunulabilir. Eğer onu da kabul etmiyorsa ya dolandırıcıdır ya da doğru alıcı değildir.

Çevrimdışı Nitro 37

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar savcılığa gereken şikayet yapıldı. Kimlikler tespit edildi. Sahislar bildiginiz cete ayni suctan sabikalari var. Iclerinde yasli genc bayanlarda var. Guven ortami olusturmak icin araci ogluma aliyorum, emekli param gibi cumleler kurarak guven ortami olusturuyorlar. Şuan araç ve sahislar hakkında arama ve alıkoyma kararida var. Sizden ricam görenlerin telefon açması yada en yakın ekibe bildirmesi.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla büyük geçmiş olsun, buna benzer bir olay benim de başımdan geçmişti. Alanlar dolandırıcı değildi ancak tedbiri bırakmamak lazım. Parayı hesapta göreceksin öyle aracı vereceksin. 2+2 daha 4 eder.

Çevrimdışı Nitro 37

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar dün geceden beri telefonlar hic susmadı ve sonunda doğru araba ve doğru şahısların teşhisi yapıldı. Bu sabah itibari ilede bir baskınla hem araba bulundu hemde sahislar tutuklandı. Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Adaletin bu derece hızlı tecelli etmesi gerçekten sevindirici; gerçekten çok mutlu oldum. Araçta bir sıkıntı yoktur inşallah.