škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2020 model prestige bagajın kumandayla uzaktan kapanmaması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhaba
Skoda superb 2020 model olan prestige aracın bağajı uzak mesafeden kumandadan açılıyor ama  kapanmıyor. 2016 olan aracımda cok uzaktan 2 sefer hızlı basınca kapanıyordu. Fakat yeni aracımda uzaktan ne yaptıysam kapatamadım. Böyle birşey yaşayan deneğen vRmı

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba, ben de yaşamıştım. Hatta orjinalinde kapanmadığını düşünerek forumlarda araştırma yapmıştım. Sonra bir yerde önce uzun basılı tutup sonra tekrar basınca gibi bir şekilde kapandığını okudum. Deneyince düzeldi. Şuan sorun yaşamıyorum.

Çevrimdışı Baylent

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende 2016 model superb var ve uzaktan bagajı açabiliyorum ancak belirli bir mesafeye yaklaşmadan aracın bagajını kumandadan kapatamıyorum. Bunun güvenlik ile ilgili bilerek programlandığı kanaatindeyim.

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baylent;658442
Bende 2016 model superb var ve uzaktan bagajı açabiliyorum ancak belirli bir mesafeye yaklaşmadan aracın bagajını kumandadan kapatamıyorum. Bunun güvenlik ile ilgili bilerek programlandığı kanaatindeyim.

Evet. Bir de bu durum var. Araca 2 mt yakın olmanız lazım bagajın kumandadan kapatılması için. Yoksa kumandadan kapanmıyor.
Katalog bilgisi;
Kapağın kapanmasıyla ilgili seçenekler

▶ Anahtar üzerindeki D tuşunu basılı tutarak (KESSY ile olan araçlar için geçerlidir). Anahtar, kapağa maks. 2 m mesafe olmalıdır.

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2019 prestige aracımın bagajını kumandayla kapatmayı denedim olmadı. yazılanları deneyeyim .  sanırım kilitlemeden bahsetmiyorsunuz kapağın kapanmasından bahsediyorsunuz . inşallah olur