škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ekran hatasi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MOkanK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle  herkese  tekrardan  merhabalar skoda ailem. Ülkeden  kısa süreliğine ayrıldığımdan  dolayı sizlere rahat yazamadım kusurama  bakmayın  lütfen.
Diğer yazılarımda dediğim  gibi 2011 model aracım şuan  38000 kmde falan.
Dün araca bindim,ki benden  başka kimse  kullanmaz. Aracın  ekranı  kendine gelmedi.
 Hani olurya  parlak siyak  o şekilde  açıldı  ve ses vs  hiçbirşey yok.  Park asistanı sesi geliyor sadece. Fakat ekranda parlak siyahlık var. Nedeni ne  olabilir acaba?

BOLERO ekran Bu arada

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1 defa başıma geldi, uzun yolda dediğiniz gibi oldu. Trafik sıkışıklığından kontak kapatıp bir süre beklemiştik.8-10 dakika. Sonra tekrar açınca kendine gelmişti.

Şu şekilde resetlemeyi deneyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=2dOTKd7_QFU

Çevrimdışı MOkanK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İlginiz  için teşekkür ederim.Ama  servise götürdüm ve  cihazın  bozulduğunu ve dahada  yapılamayacağını söylediler.Neden  belirtmeden  direkt  olarak  biz bunu  yapamayız,garantiside bitmiş söküp İstanbula gönderelim dediler.Bende  iyi bir  oto ses sistemi uzmanına gittim. Abi sökelim  yarın  belli olur dedi. Merakla bekliyorum.

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi bir elektronikçi çözer diye düşünüyorum. En kötü ihtimalle ikinci el temiz Bolero bulursunuz. Eğer geri dönüşü mümkün olmayan bir sıkıntı ise ve maddi imkan varsa Columbus almanızı öneririm almışken.