škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2017 comfort modelde bolero ekranda video izlenebilirmi ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı doktor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba, 2017 model comfort aracımla bolero ekrana iphone apple car ile sorunsuz bağlanabiliyorum, haritayi falan açıp navigasyon olarak kullanıyorum ancak youtube menüde gözükmüyor. ilk aldığımda bayiye bu ekranda video izleme imkanım varmı diye sormuştum o da yok demişti, acaba bolero ekranda youtube veya video izlemenin bir yolu varmı ?

Çevrimdışı slmrkl

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşım, Apple CarPlay uygulamasında YouTube’e izin vermiyor. Sadece izlediğim bir iki yerde jailbreak yapılan telefonda müsade ediyor diye gösteriyor. iPhone telefondan Ayarlar-Genel-CarPlay uygulamasını açarsan hangi uygulamaların kullanıldığını rahatlıkla görebilirsiniz. Kolay gelsin.

Çevrimdışı bsarmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: doktor;632503
merhaba, 2017 model comfort aracımla bolero ekrana iphone apple car ile sorunsuz bağlanabiliyorum, haritayi falan açıp navigasyon olarak kullanıyorum ancak youtube menüde gözükmüyor. ilk aldığımda bayiye bu ekranda video izleme imkanım varmı diye sormuştum o da yok demişti, acaba bolero ekranda youtube veya video izlemenin bir yolu varmı ?

https://www.youtube.com/watch?v=0HDkMt6ABYk

Çevrimdışı Ac1dBuRN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

AndroidAUTO üzerinden video izleyebileceğimiz uygulama var mı yada bir yöntem. Telefonum mirrorlink desteklemediği için o yöntemi kullanamıyorum.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Video değil ama kullanmak istediğiniz müzik uygulaması varsa bu linkteki programdan yapabilirsiniz. Ben PowerApp uygulamasını denedim.
Android Auto çalıştırılmadan önce programın açılması gerektiğini de not düşeyim.
https://forum.xda-developers.com/android-auto/android-auto-general/app-anyautoaudio-audio-app-auto-t3607916

Not: Şürüş sırasında lütfen video izlemeyin.

Çevrimdışı onuraktas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba. Ben android auto apk dan sonra thekirankumar.com sitesinden indirdiğim uygulama ile gayet kolay bir şekilde youtube izledim. Aracım 2017 Ekim çıkışlı superb tdi dsg

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı idereli45

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: onuraktas;634410
Merhaba. Ben android auto apk dan sonra thekirankumar.com sitesinden indirdiğim uygulama ile gayet kolay bir şekilde youtube izledim. Aracım 2017 Ekim çıkışlı superb tdi dsg

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynı araç ve aynı düzende sorunsuz izliyoruz.