škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mirrorlink ile bağlanma. TV ve Youtube seyretme. Android Auto ile Bağlanma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı imotro

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: magicfriend;623969
Konuyu açan ve Youtube'a videoyu koyan benim. Kullandığım telefom Samsung S7 ve Android 7.0 yüklü. Button Savior(non root) yüklü mü?

Evet yüklü

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar iphone için yapabilen bir arkadaş ayrıntılı bir biçimde video yükleyebilirse memnun kalırız.şimdiden tşkkrler

Çevrimdışı imotro

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: magicfriend;623969
Konuyu açan ve Youtube'a videoyu koyan benim. Kullandığım telefon Samsung S7 ve Android 7.0 yüklü. Yani Android 7.0 ile ben de problemsiz çalışıyor. Button Savior(non root) yüklü mü?

Acaba yüklü aplikasyonların versiyonlarından mı kaynaklanıyor problem :
 - LG Mirror Drive
 - Car Mode For galaxy
 - Button Savior (non root)

Bunların versiyonları nedir sizin kullandığınız ?

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: imotro;623982
Acaba yüklü aplikasyonların versiyonlarından mı kaynaklanıyor problem :
 - LG Mirror Drive
 - Car Mode For galaxy
 - Button Savior (non root)

Bunların versiyonları nedir sizin kullandığınız ?

Hangi versiyon olursa olsun benim aracımda da aynı sıkıntı var ve bir türlü olmuyor. Sanırım araclarla ilgili (multimedya sistemleri) bir problem var.

Çevrimdışı imotro

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;624158
Hangi versiyon olursa olsun benim aracımda da aynı sıkıntı var ve bir türlü olmuyor. Sanırım araclarla ilgili (multimedya sistemleri) bir problem var.

Aslında aynı Columbus 9.2" cihazımda ve Samsung Note Edge telefonumla cebimden ve Android 6.0.1 marshmallow yüklü iken sorunsuz çalışıyordu. Ama telefon ve yazılım değişince Nougat 7.0'a geçince sapıttı. Ben anlaşılmayan nokta bu bence

Çevrimdışı ecz.taha

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dr_zafer;622444
Merhaba s8 plus veya yeni çıkan note 8 alırsan yandex navigasyonu araç ekranına yansıtabilirmiyim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

s7 ile bile bu dediklerinizi çok rahat yaptım. araç 2015 superb

Çevrimdışı Voltol77

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar Merhaba , Aynı problem bende de yaşanmaktadır.
 -Button Savior yuklu ve EErişebilirlikten aktive edildi
 -LG mirror Drive yuklu ve bildirimler kapalı
 -Samsung CAr mode yuklu
 Aracım Octavia A7 (Makyajlı kasa) ve Bolero 8 inç multi medya kullanıyorum. Samsun S8 telefonumla CAr mode çalışıyor Lg mirror drive a dokunduğumda tepkisiz kalıyor. Maalesef ki Telefon ekranı açılmıyor. Lütfen bir çözüm bulan varsa yazsın. Şİmdiden Tesekkurler...

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Voltol77;624628
Arkadaslar Merhaba , Aynı problem bende de yaşanmaktadır.
 -Button Savior yuklu ve EErişebilirlikten aktive edildi
 -LG mirror Drive yuklu ve bildirimler kapalı
 -Samsung CAr mode yuklu
 Aracım Octavia A7 (Makyajlı kasa) ve Bolero 8 inç multi medya kullanıyorum. Samsun S8 telefonumla CAr mode çalışıyor Lg mirror drive a dokunduğumda tepkisiz kalıyor. Maalesef ki Telefon ekranı açılmıyor. Lütfen bir çözüm bulan varsa yazsın. Şİmdiden Tesekkurler...

Sanırım çözüm yok. Hiç kimse halledebildiğine dair bir cevap yazmamış. S8 ile ilgili bir sıkıntı var sanırım.

Çevrimdışı arnoangel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamlar konuya sonradan katildim ama android autoyu niye kullanmiyorsunuz. Yazilanlari biraz okudum bende 2 ay once superbimi aldim ve apk andoid auto kurdum. Ozellille s8 ve turevi edge ekrani olanlar icin cok basarili. Navigasyonda google haritalar super diger istedigim utgulamamalarida edge ekranina tutturup oradan istedigim gibi kullaniyorum fizy,youtube vs.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı imotro

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: arnoangel;624654
Selamlar konuya sonradan katildim ama android autoyu niye kullanmiyorsunuz. Yazilanlari biraz okudum bende 2 ay once superbimi aldim ve apk andoid auto kurdum. Ozellille s8 ve turevi edge ekrani olanlar icin cok basarili. Navigasyonda google haritalar super diger istedigim utgulamamalarida edge ekranina tutturup oradan istedigim gibi kullaniyorum fizy,youtube vs.

"Diğer uygulamalar... " derken mesela whatsup'ı veya TV+ açabiliyor musunuz ?

Diğer uygulamalar için Edge ekranı ile nasıl bir yöntem yapıyorsunuz
?

Normalde bu konuda bahsedilen Mirrorlink uygulaması ve LG Mirror Drive ile telefondaki tüm uygulamaları ana ekrandan kumanda edilebilmesi.

Siz android auto ile bunu yapabiliyor musunuz ?
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2017, 12:58:34 Gönderen: imotro »

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: arnoangel;624654

Nasıl yaptığınızı biraz açsanız

Çevrimdışı imotro

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;624707
Nasıl yaptığınızı biraz açsanız

Zannederim arkadaş şunu kastediyor :  Sabah denediğimde farkettim.

Bir yandan Android Auto ile arabanın ekranına bilinen sınırlı uygulamalar gelirken diğer taraftan cep telefonunda aynı anda edge ekranından veya masaüstü kısayollarından başka uygulamaları seçip çalıştırabiliyorsun. Ama sadece cep telefonu ekranından !!!

Bu şekilde ancak çalışıyor  - istenen bu değil tabii...

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: imotro;624708
Zannederim arkadaş şunu kastediyor :  Sabah denediğimde farkettim.

Bir yandan Android Auto ile arabanın ekranına bilinen sınırlı uygulamalar gelirken diğer taraftan cep telefonunda aynı anda edge ekranından veya masaüstü kısayollarından başka uygulamaları seçip çalıştırabiliyorsun. Ama sadece cep telefonu ekranından !!!

Bu şekilde ancak çalışıyor  - istenen bu değil tabii...

telefonu tamamen ekrana yansıtmıyor öyleyse.

Çevrimdışı imotro

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;624730
telefonu tamamen ekrana yansıtmıyor öyleyse.

Android Auto olarak zaten arabanın ekranına kısıtlı uygulamaları yansıtılıyor : Google Maps, telefon uygulaması ve müzik.

Ama ; arnoangel´isimli üye'ye göre ; diger uyugulamalarda yansıtılıyor diyor . fizy,youtube vs.

Ben bunu başaramadım.
Dediğiniz gibi ne yaptığını tam açıklaması lazım..

Tüm ekranı yansıtan Mirrorlink + Lg Mirror Drive uygulaması

Çevrimdışı joyful

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba ben de aynı sorunu yaşıyorum, columbus 9.2 ekran samsung S8 plus telefonum var. LgMirrorDrive, Button Sovior, Car Mode yükledim ama bir türlü uygulamaları ekrana aktaramıyorum, sadece Car mode taki kısıtlı uygulamalar geliyor, umarım bir çözüm bulan çıkar şimdiden teşekkürler