škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SKodiaq

oztrk · 12 · 11826

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı oztrk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ve SKodiaq'imiza kavuştuk nihayet :) Daha iyileri sizlerin olsun.

Soracak arkadaşlar icin :

4*2 prestige act dsg ,
170.000e mal oldu

Aykan Oto'dan aldık.

İlk günkü izlenimlerim:

-Aracın konforu Jetta'dan sonra muhteşem hissettiriyor.
-Hankook lastikleri ilk defa kullaniyorum. Yol sesini biraz fazla alıyor sanki içeri ama aracın genel ses yalıtımı çok iyi.
-İşlevsellik adına konulan ufak tefek parçalar insanı gerçekten şaşırtıyor. (Yedek lastiğin hemen yan tarafındaki gözlerde, bagajı bölmeler şeklinde kullanabilmek üzere cırt cırtlı aparatlar var. Bagajdaki halıya yapıştırıyorsunuz eşyaların kaymasını engelliyor vs)
-Ayna altı lambalar baska markalarda ekstra özellik diye sunuluyor. Skoda özellik diye bile yazmamıştı :)
-Nasıl oldu bilmiyorum ama hanımın telefonu sesli görüşme, benim telefon da müzik icin Bluetooth ile bağlandı.
-Test ederken 150bg pek yeterli gelmemişti. Bugun sürdüğüm arac sanki baska bir arac. Performans benim icin oldukca yeterli diyebilirim.
-Teybin bas, tiz, mid ayarlarını yaptıktan sonraki performansı tatmin edici geldi bana. Zayıf olduğunu okumustum. Canton olmadığına pişman olmadım diyebilirim.
-Kapılar zor kapanıyor arkadas, illa vakum ekipmanı yaptıracaklar insana :)
-Bagaj kapağı kumandadan açıldığı gibi kapanıyor da.
-Start/stop bir ara çalıştı sanki. sonraki duraklamalarda tum şartlar yerine getirilmişken( kemer takılı, hız şu kadar falan gibi) stop etmedi arac.
-Motor çok sessiz. Dizelin sesine alıştıktan sonra bugun arac çalışıyor mu diye anlamaya çalıştım iki üç kere.
-Trafikte denk geldiğiniz bakışlar herkesinkinden farklı bir aracınız olduğunu size hissettiriyor.
-Kauçuk paspas, anahtarlık, usb hediyelerini standart olacak verdiler. USB ve anaktarlik kutusu güzel hazırlanmış.
-Tum kaput ve camlara guvenlik filmi yaptırdım. Çok koyu renkleri sevmediğimden; önler 1 numara arkalar şeffaf oldu. Güneşi de kesiyor, içerideki koyuluk rahatsız da etmiyor.
-Yakıt tüketimi aracı ilk aldığımda (11km idi) 40 litre iken Maltepe-Kurtköy trafiği sonrası su an 10lt seviyesine düştü.
-Vitesin önündeki göz oldukca geniş. iPhone 6plus telefon ve cüzdan rahatlıkla sığıyor.
-USB okuyucu MP3 dinlerken sorunsuz çalıştı. MKV vs. dosyalardaki performansı ilerleyen zamanlarda test edeceğim.
-Ambiyans isigi farklı bir hoşluk katıyor, özellikle maviyi çok sevdik.
-Yelken modu dediğimde şakayla karışık laflar olmustu ya da bana oyle gelmisti. Bugün gazdan ayağımı çektiğim birçok zaman aracın akıp gittiğini hissettim resmen. ACT teknolojisinin bilgilendirmelerini gördükçe az akaryakıt tüketecek olma düşüncesi bile insanı mutlu ediyor:)

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
maşallah kazasız belasız :) ekstra opsiyon yok sanırım

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Kazasız belasız...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı oztrk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;618878
maşallah kazasız belasız :) ekstra opsiyon yok sanırım

Bosa çıkan, hazır aracı kaptık hocam biraz şans eseri yoksa 3-4 ay beklemek gerekecekti. Opsiyon olarak neredeyse her araçla gelen cam tavan var. Prestige donanım olduğu icin mevcut özellikleri bizim icin gayet yeterli. Seçme opsiyonum olsa bir 10-15 de oraya harcardım kesin:)

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun hocam kazasız belasız binin inşallah. Uzun vadedeki yorum ve resimlerinizi bekliyoruz

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun  .,,  start stop muhtemelen klima çalıştığı için devreye girememiştir ..,

Çevrimdışı sera.2002

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı drmoral78

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle...

Çevrimdışı dou147

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Güle güle kazasız belasız kullanın. Kısmetse bende bu hafta içinde teslim alacağım

Çevrimdışı Arai

• Bahtsız
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
start stop çalışmama sebebi eğer klima fan falan açıksa o zaman çalışmıyor yani araç stop etmiyor. Havalar sıcak klimayı genelde açıyoruz o nedenle durmamış olabilir aracın.