škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2017 4x2 Kodiaq prestige + opsiyonlarla sipariş verdim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drmoral78

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ve 1. aşama bekleme dönemim sona erdi. Ramazan bayramı sonrası dün sipariş verdim. Şimdi de 2. aşama bekleme dönemim başlıyor. Haziran satış kotası dolduğu için sisteme girişi 3 Temmuz P.tesi yapılacak.  Ekim sonu, kasım başı teslimat...

Şeker beyazı düşünüyorduk son anda eşimle yaptığımız değerlendirme sonrası kararımız Metalik Gümüş renk şeklinde oldu.

1.4 tsi dsg 4x2 prestige donanım'a ek olarak
1. Sunroof
2. Acc (Adaptif hız sabitleyici)
3. Ön bölge frenleme asistanı
4. Uzun far asistanı
5. Arka yan hava yastıkları
6. Diz hava yastığı
7. Arka usb ve 230 V priz
8. 3 bölgeli klimatronik
9. Isıtmalı ön cam suyu püskürtücüleri
opsiyonları ile sipariş verdik...
Fiyat merak edecek olanlar için liste fiyatı şu an için 181750 TL, teslimat zamanı nasıl bir fiyat çıkacaksa kısmet diyelim...
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2017, 16:50:29 Gönderen: drmoral78 »

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
hayırlı olsun şimdiden inşallah. ısıtmalı ön cam suyu çok elzem değil ama geri kalan opsiyonlar kesinlikle araçta olması gereken şeyler.

bu bayram babamın superb ile yarı otonom sürüş yaptım resmen bu özelliklerle gece karanlığında. acc ve şerit takibi açtım, far asistanını da aktifleştirdim, sadece elimi direksiyon üzerinde ağırlık yaratacak şekilde tuttum. sonuç; otonom sürüşe en yakın opsiyon :)

Çevrimdışı drmoral78

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;618817
hayırlı olsun şimdiden inşallah. ısıtmalı ön cam suyu çok elzem değil ama geri kalan opsiyonlar kesinlikle araçta olması gereken şeyler.

bu bayram babamın superb ile yarı otonom sürüş yaptım resmen bu özelliklerle gece karanlığında. acc ve şerit takibi açtım, far asistanını da aktifleştirdim, sadece elimi direksiyon üzerinde ağırlık yaratacak şekilde tuttum. sonuç; otonom sürüşe en yakın opsiyon :)

Teşekkür ederim. Isıtmalı ön cam suyu püskürtücüleri fiyatı 150 TL gibi uygun olunca eklettim.
Evet şerit takip asistanı çok güzel bende ekletmek istiyordum ancak fiyatı 5500 TL olunca (bence ederi o kadar değil) vazgeçtim.

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;618817

sen hiç ocak ayında yola çıkmadın demi o yolda camlar kirlenince yıkamak istediğin an suyun donmuş olması tarlası yanmış çiftçi oturuşu yaptırır abi adama :)

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;620014
sen hiç ocak ayında yola çıkmadın demi o yolda camlar kirlenince yıkamak istediğin an suyun donmuş olması tarlası yanmış çiftçi oturuşu yaptırır abi adama :)

çare antifrizli cam suyu, en mavisinden :D

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;620015
çare antifrizli cam suyu, en mavisinden :D

depodaki suyu dondurmuyo o hortumlarda kalan damlalara fayda falan yok :)

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;620016
depodaki suyu dondurmuyo o hortumlarda kalan damlalara fayda falan yok :)

çare buz çözücü, en fısfısından :D