škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2017 4x4 Prestij 1.4 Tsi Kodiaq siparis verdik

smsener · 21 · 20856

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

Eylul sonu Ekim basi Rabb'im nasip ederse teslim almak sureti ile benzinli 4x4 prestij + opsiyonlu kodiaq siparis verdik.

Total fiyat suan icin 179000TL

Kodiaq almak icin neler etkili oldu:
Heybetli durusu (boylarimiz uzun)
Arka koltuk mesafesi superb'den farksiz neredeyse.
Teknolojik ve guvenlik olarak tatminkar.
4x4 olarak ve F/P olarak bizim aklimiza yatti.

2 arac arasinda kalmistik volvo xc60 ve kodiaq. Tercih kodiaq oldu. Biri dizel biri benzinli ama aradaki fiyat farki 70bin TL. Mantiken kafamiza yatmadi.

Uzun sureli bir kullanimimiz olmadigi icin suan ki degerlendirmem bunlarla sinirli. InsaAllah teslim alinca detaylandiririm.

Dip not: superb'mi degistirmiyorum, abime aldik.

Çevrimdışı muathalit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muathalit;617266
Merhaba,
Aracınızda opsiyonel olarak neler aldınız?

Koltuk sogutma
adaptıf hız sabıtleme
extra aırbagler
ısıtmalı cam suyu

Çevrimdışı muathalit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler güle güle kullanın aynı araçtan bende almak istiyorum fakat dizel versiyonun gelmesini bekliyorum

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muathalit;617272
Teşekkürler güle güle kullanın aynı araçtan bende almak istiyorum fakat dizel versiyonun gelmesini bekliyorum

1,6 dizeli en erken 2019 sonuna kadar gelmeyecek bilgisi verildi bize. sonrasıda muglak dendı.

Çevrimdışı muathalit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok uzun bir süre ayrıca yeni getirdikleri bir aracın bayilerde olmayışı nasıl bir satış politikasıdır anlamış değilim

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: smsener;617273
1,6 dizeli en erken 2019 sonuna kadar gelmeyecek bilgisi verildi bize. sonrasıda muglak dendı.

Türkiyede bu motor çok tutar.Çünkü superbde çok başarılı,hem hızlı hemde ekonomik.Bu aracı alanların geneli şehirde kullanmak için alıyor.Dağ dere tepe kullanım oranı çok düşük..Benzininde şehir içi 10 lt den aşağı düşmeyeceği kanatindeyim.

Çevrimdışı TATMACA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin.
4 ay beklemek bana çok geldi. Niye süre bu kadar uzun?

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Hayırlı olsun kazasız belasız inşallah. Benzin sarfiyatı yormazsa gayet güzel tercih

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı ottoman32

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2.0 tdi versiyonu ekim kasım gibi gelecek dendi ama 1.6 tdı için bir bilgim yok

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muathalit;617274
Çok uzun bir süre ayrıca yeni getirdikleri bir aracın bayilerde olmayışı nasıl bir satış politikasıdır anlamış değilim

2017 icin 1500 adet Turkiye geneli kota varmis. Uretim planlamasinda sorun var galiba.

Alıntı yapılan: TATMACA;617314
Hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin.
4 ay beklemek bana çok geldi. Niye süre bu kadar uzun?

Ozel siparis oldugu icin.

Koltuk sogutmali hic arac gelmiyormus. Uretmek gerekiyormus bunun icinde uretim planlamasindaki sira yaklasik 4 ay.

Ust segment arabalarda default bu ozellikler geldigi icin araya karisik oluyor ama kodiaq ta kim ister sogutma yada kac kisi oluruz bir yil sonunda? Bence bir elin parmagi belki ama Izmirde isitma degil sogitma sart

Alıntı yapılan: ringcep;617277
Türkiyede bu motor çok tutar.Çünkü superbde çok başarılı,hem hızlı hemde ekonomik.Bu aracı alanların geneli şehirde kullanmak için alıyor.Dağ dere tepe kullanım oranı çok düşük..Benzininde şehir içi 10 lt den aşağı düşmeyeceği kanatindeyim.

1.6 suan olmayacakmis maalesef. 10lt ile yilda 20000km yapsak bu aracta 2-3 senede dizeli amorti ederiz yaklasik. 3 sene sonra kullanmak mantikli degikse satariz yada dizeli gelirse bakariz.

Suan dizel benzin arasi yaklasik 12-15bin fark var yeni teknolojilerle bu fark 3 seneden asagi kapanmiyor. (Ortalama)

Alıntı yapılan: ottoman32;617317
2.0 tdi versiyonu ekim kasım gibi gelecek dendi ama 1.6 tdı için bir bilgim yok

Bu fiyatlara 2.0 bence cok satmaz. Sahsen ben bu fiyata kodiaq alacagima 2 yasinda daha ust segment baska marka alirim.
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2017, 09:01:52 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı EnigmaX

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smsener;617245
Merhabalar,

Eylul sonu Ekim basi Rabb'im nasip ederse teslim almak sureti ile benzinli 4x4 prestij + opsiyonlu kodiaq siparis verdik.

Total fiyat suan icin 179000TL

Kodiaq almak icin neler etkili oldu:
Heybetli durusu (boylarimiz uzun)
Arka koltuk mesafesi superb'den farksiz neredeyse.
Teknolojik ve guvenlik olarak tatminkar.
4x4 olarak ve F/P olarak bizim aklimiza yatti.

2 arac arasinda kalmistik volvo xc60 ve kodiaq. Tercih kodiaq oldu. Biri dizel biri benzinli ama aradaki fiyat farki 70bin TL. Mantiken kafamiza yatmadi.

Uzun sureli bir kullanimimiz olmadigi icin suan ki degerlendirmem bunlarla sinirli. InsaAllah teslim alinca detaylandiririm.

Dip not: superb'mi degistirmiyorum, abime aldik.

anladığım kadarı ile indirim aldınız. Ankaradadaki bayiler kuruş inmiyorlar. siz hangi bayi ile anlaştınız öğrenebilirmiyim?

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Indirim almadik daha bunlari konusmadik. Verilen listeden hesapladik. Daha zam gelir gibi, sadik skoda musterisi indirimi ikinci arac indirimi gibi birsey olursa masaya otururuz diye dusunuyorum.

Izmir vosmer., aldigimiz bayi

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı EnigmaX

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle