škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2017 Rapid Spaceback 1.0

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozan beycan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erensaat;628953
Rica ederim Ozan bey bu arada aracı teslim aldınız mı bilmiyorum ama aklınızda bulunsun yazlık paspas setinin olup olmadığına bakın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kısmetse yarın alıyorum aracı epey pazarlık yaptım indirim oldu ortama göre paspas da isterim [emoji23] şirket bana araba sattığına pişman olacak

Çevrimdışı erensaat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozan beycan;628955
Kısmetse yarın alıyorum aracı epey pazarlık yaptım indirim oldu ortama göre paspas da isterim [emoji23] şirket bana araba sattığına pişman olacak

Hayırlı olsun tekrar. Paspası fabrika veriyor. Size teslim etmek zorundalar ama bazı bayiler paspası teslim etmiyor. Ayrıca sağ koltuğun altında şemsiye olması gerek malum hava kış lazım olur.

Çevrimdışı ozan beycan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erensaat;628956
Hayırlı olsun tekrar. Paspası fabrika veriyor. Size teslim etmek zorundalar ama bazı bayiler paspası teslim etmiyor. Ayrıca sağ koltuğun altında şemsiye olması gerek malum hava kış lazım olur.

Bilgim yoktu teşekkür ederim yarın dikkat edeceğim

Çevrimdışı hamitokutan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,
geçen hafta Spaceback TSI 1 DSG Style kervanına katıldım. 1 haftadır kullanıyorum, genel itibarıyle memnunum. Ford focus 1.6 dizel manuel araç üzerine ilk otomatik aracım. yakıt değerleri ilk zamanlar için biraz fazla gibi ama zamanla azalacağını düşünüyorum. yakıt aldığımdan beri 400 km kullandım karışık 6.6 değerinde. Beni hayal kırıklığına uğratan ise Multimedia sisteminde bulunan Smartlink özelliğinin Türkiyeye açık olmaması. Normal olarak araçta navigasyon özelliği var ama bu özellik şu anki haliyle kullanılamıyor. Araçta sanırım 6.5 ekran swing sistem var, yani bolero değil. Kapalı olan özellikleri açabileceğimiz bir yer var mıdır, bilen biri varsa cevaplayabilir mi?

Çevrimdışı erensaat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamitokutan;629924
Merhaba arkadaşlar,
geçen hafta Spaceback TSI 1 DSG Style kervanına katıldım. 1 haftadır kullanıyorum, genel itibarıyle memnunum. Ford focus 1.6 dizel manuel araç üzerine ilk otomatik aracım. yakıt değerleri ilk zamanlar için biraz fazla gibi ama zamanla azalacağını düşünüyorum. yakıt aldığımdan beri 400 km kullandım karışık 6.6 değerinde. Beni hayal kırıklığına uğratan ise Multimedia sisteminde bulunan Smartlink özelliğinin Türkiyeye açık olmaması. Normal olarak araçta navigasyon özelliği var ama bu özellik şu anki haliyle kullanılamıyor. Araçta sanırım 6.5 ekran swing sistem var, yani bolero değil. Kapalı olan özellikleri açabileceğimiz bir yer var mıdır, bilen biri varsa cevaplayabilir mi?

Merhaba hoşgeldınız aramıza

Bende aynı aracın dynamic paketlisi var. Yaklaşık 2 ay oldu alalı ben gayet memnunum sizde memnun kalırsınız

Benden 800 tl istedi avek

Gizli özellikleri açtırmak için forumda ayrıntılı bılgi mevcut araştırabilirsiniz

Çevrimdışı tpnrck

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamitokutan;629924
Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle hayırlı olsun, bende 2017 sedanını aldım. Benim bildiğim aracımızda 6.5 bolero sistemi var.
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2017, 23:47:05 Gönderen: tpnrck »

Çevrimdışı hamitokutan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erensaat;629928
Merhaba hoşgeldınız aramıza

Bende aynı aracın dynamic paketlisi var. Yaklaşık 2 ay oldu alalı ben gayet memnunum sizde memnun kalırsınız

Benden 800 tl istedi avek

Gizli özellikleri açtırmak için forumda ayrıntılı bılgi mevcut araştırabilirsiniz

Hoşbulduk teşekkürler.
Kullandığım sürede araçtan memnunum pişman olacağımı sanmıyorum.

avek sizden 800 tl yi ne için istedi. smartlinki aktif etmek için mi? servis aktif edebiliyorsa benim aldığım dudullu kayadibi otomotivin servisinin bundan haberi mi yoktu acaba. sormama rağmen öyle bir şeyin olmadığını söylediler.

Alıntı yapılan: tpnrck;629934
Öncelikle hayırlı olsun, bende 2017 sedanını aldım. Benim bildiğim aracımızda 6.5 bolero sistemi var.

Teşekkürler. Rapid in sedan versiyonu farklı olabilir mi diye skoda nın sitesine girip baktım, orda da sadece 6.5 swing olduğu yazıyor. 2017 nin sonuna doğru üretilen araçlarda bolero koymamış olabilirler mi? siz aracı ne zaman almıştınız?
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2017, 20:24:49 Gönderen: hamitokutan »

Çevrimdışı erensaat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamitokutan;629962
Hoşbulduk teşekkürler.

avek sizden 800 tl yi ne için istedi. smartlinki aktif etmek için mi? servis aktif edebiliyorsa benim aldığım dudullu kayadibi otomotivin servisinin bundan haberi mi yoktu acaba. sormama rağmen öyle bir şeyin olmadığını söylediler.

Evet smartlinki açtırmak için kod giriyorlar aktif oluyor
Bilmiyorlardır.

Çevrimdışı hamitokutan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erensaat;629963
Evet smartlinki açtırmak için kod giriyorlar aktif oluyor
Bilmiyorlardır.

açtırdınız mı peki siz?

Çevrimdışı tpnrck

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamitokutan;629962
Hoşbulduk teşekkürler.

Teşekkürler. Rapid in sedan versiyonu farklı olabilir mi diye skoda nın sitesine girip baktım, orda da sadece 6.5 swing olduğu yazıyor. 2017 nin sonuna doğru üretilen araçlarda bolero koymamış olabilirler mi? siz aracı ne zaman almıştınız?

Ben aracı 1 hafta önce aldım, 6.5 bolero olduğuna eminim, fotoğraftaki varsa sizde de bolerodur

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamitokutan;629964
açtırdınız mı peki siz?

açtıramaz

Çevrimdışı hamitokutan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tpnrck;629974
Ben aracı 1 hafta önce aldım, 6.5 bolero olduğuna eminim, fotoğraftaki varsa sizde de bolerodur

Bendeki bundan:

aşağıdaki resim de skodanın sitesinden. en baz ambition seviyesinde swing 6.5 yazıyor, diğer versiyonlarda ekstra bişey demiyor bolero vs. diye.

bilemedim kafam karıştı benim de

Çevrimdışı hamitokutan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ordic;629976
açtıramaz

neden açtıramaz. olmaz mı bu işlem diyorsunuz. [MENTION=16162]erensaat[/MENTION] avek servisten  800 tl fiyat aldım demiş. avek servis neye fiyat verdiğini bilmiyor mu?

Çevrimdışı tpnrck

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamitokutan;629997
Bendeki bundan:

aşağıdaki resim de skodanın sitesinden. en baz ambition seviyesinde swing 6.5 yazıyor, diğer versiyonlarda ekstra bişey demiyor bolero vs. diye.

bilemedim kafam karıştı benim de

Benimki de bundan ama, pdf sinde bolero yazıyordu, bende kararsız kaldım şuan

Çevrimdışı hamitokutan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kullanım kılavuzunda araçların içinde olmayan özellikler anlatılabiliyor. Her neyse bolero molero çok önemli değil de önemli olan fonksiyonalitesi :). şu smartlinki aktifleşebilseydi çok iyi olurdu ama