škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III geri görüş kamerası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar internette dolaşırken Fabia için geri görüş kamerası montajı yapan birine denk geldim.

Vagcom kamera aktivasyonu, montaj ve kamera kendinden olmak üzere 450 TL fiyat verdi.

Youtube linkinin aşağıda paylaşıyorum. Arkadaşın yeri şirinevlerdeymiş. Ben elime para geçen ilk fırsatta bu işlevi yaptırmayı düşünüyorum. Çünkü fiyat gayet uygun. Bu arada kamera bagaj açma düğmesinin yanına monte ediliyor.

Bu işlev için ender elektroniğin 1300 TL istediğini okumuştum Octavia başlığında. İlgilenen arkadaşlara fikir verebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=h06GA-Bbm7E

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben o söz ettiğiniz arkadaş ile de görüştüm aracımı götürdüm baktı ve yapamayacağını söyledi.. ilgili biri bende olumlu izlenim bıraktı.. bolero ekran da ayarlarda sistem bilgilerine bakıp oradaki numaralara göre söyledi olmaz diye..

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: remy;616073
Ben o söz ettiğiniz arkadaş ile de görüştüm aracımı götürdüm baktı ve yapamayacağını söyledi.. ilgili biri bende olumlu izlenim bıraktı.. bolero ekran da ayarlarda sistem bilgilerine bakıp oradaki numaralara göre söyledi olmaz diye..

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
sizin araç kac model? bir de 1.2 110 ps style model miydi?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
peki bu islem garantiyi bozuyor mu?

bir de kafama takılan diğer soru: park sensörü varken geri görüş kamerasının fabia gibi küçük araçlarda bir avantajı oluyor mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2017, 14:24:38 Gönderen: coxcomb »

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
450 liraya çok iyi fiyat. Bende bir yazıyım bakalım yapabiliyormu yapamıyormu ankaradakilere

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Gaziantep'te bu fiyatlara yapan olsa yaptırmayı düşünürüm  [MENTION=15281]coxcomb[/MENTION]
Araca kalite katıyor yoksa araç küçük gerçek değil belki ama

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ambition teypleri içinde geri görüş takılıyor mu acaba?

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SAHLVCV;616072
Arkadaşlar internette dolaşırken Fabia için geri görüş kamerası montajı yapan birine denk geldim.

Vagcom kamera aktivasyonu, montaj ve kamera kendinden olmak üzere 450 TL fiyat verdi.

Youtube linkinin aşağıda paylaşıyorum. Arkadaşın yeri şirinevlerdeymiş. Ben elime para geçen ilk fırsatta bu işlevi yaptırmayı düşünüyorum. Çünkü fiyat gayet uygun. Bu arada kamera bagaj açma düğmesinin yanına monte ediliyor.

Bu işlev için ender elektroniğin 1300 TL istediğini okumuştum Octavia başlığında. İlgilenen arkadaşlara fikir verebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=h06GA-Bbm7E
Selam, nasıl ulaşırız bu arkadaşa bende istiyorum.

JAZZ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baysun;616102
Selam, nasıl ulaşırız bu arkadaşa bende istiyorum.

JAZZ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Göndermiş olduğum YouTube linkinin altındaki yorumlar bölümünde kendi cep telefonu numarası mevcut

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı as8366

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
iyi geceler 2017 fabia aracıma sonradan geri görüş kamerası ender elektrik tarafından montajı gerçekleştirildi ilgilenenler yurtdışında temin etmek isterse 6v0 827 566 h numara ile kamerayı arayabilirler
montajı yapılan kameranın görüntüsü

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10154801141284811&set=pcb.341819759554085&type=3
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2017, 01:10:42 Gönderen: as8366 »

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: as8366;616123
iyi geceler 2017 fabia aracıma sonradan geri görüş kamerası ender elektrik tarafından montajı gerçekleştirildi ilgilenenler yurtdışında temin etmek isterse 6v0 827 566 h numara ile kamerayı arayabilirler
montajı yapılan kameranın görüntüsü

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10154801141284811&set=pcb.341819759554085&type=3

Parça kodunu servisten sordum, böyle bi parça yok dediler. Hatta ekran görüntüsünü bile gönderdi bana.. [emoji20]

Çevrimdışı as8366

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
kodu Skoda  servisinden teyit ettirmeden evvel  google dan arattırabilirdiniz
kamera ile bagaj kapağı açma kolu tümleşik olduğu için bagaj açma kolu olarak geçiyor

http://tr.realoem.me/Skoda/CZ/FAB/2017/797/R/8/827/827010#23

şemadaki görüntü numarası 23   6V0827566HElektrikli kapak kilid kumandası için basma tuşu,
Geri görüş kamera sistemine sahip araçlar için, D - 30.05.2016>>      1   PR-KA1
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2017, 16:32:47 Gönderen: as8366 »