škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ön panjur çıtalarını krom yaptırmak isteyenler için

skaymaz · 70 · 23177

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı by_Loopus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skaymaz;627494
Eyvallah hocam siz de mi kayseridesiniz, bu arada tamamını söktüm baktım teker teker boşluyor yapışkanlar. :)

Memleket Kayseri fakat yazdan yaza gelebiliyoruz. C 57'de bizimkiler. AVM yolumuz üzerinde oluyordu aracınız. Sizin araçta gördükten sonra uygulamıştım bende.

Eve döndükten sonra ben de yaptım. Yalnız üzerindeki yapışkanlar çok zayıf göründüğü için sadece uçlara -birer damla olmak üzere- "Hızlı Joe" dedikleri yapıştırıcıdan sürdüm. Yaklaşık 4 aydır her hafta basınçlı suyla yıkamama rağmen en ufak bir bırakma olmadı henüz. Bakalım soğuklarda ne olacak..???

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bozkan38;627517
Maşallah Allah kaza bela göstermesin. Aynı mahalledeyiz bende ildem c93 deyim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Allah razı olsun abi rabbim size de kaza bela göstermesin. Yeni sağlık ocağının arkasında bir süperb görüyordum o sizin mi yoksa ? :)

Alıntı yapılan: by_Loopus;627522
Memleket Kayseri fakat yazdan yaza gelebiliyoruz. C 57'de bizimkiler. AVM yolumuz üzerinde oluyordu aracınız. Sizin araçta gördükten sonra uygulamıştım bende.

Eve döndükten sonra ben de yaptım. Yalnız üzerindeki yapışkanlar çok zayıf göründüğü için sadece uçlara -birer damla olmak üzere- "Hızlı Joe" dedikleri yapıştırıcıdan sürdüm. Yaklaşık 4 aydır her hafta basınçlı suyla yıkamama rağmen en ufak bir bırakma olmadı henüz. Bakalım soğuklarda ne olacak..???

Allah kaza bela vermesin hocam güle güle kullanın yazın geldiğinizde tanışırız inşaAllah.

Çevrimdışı by_Loopus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skaymaz;627535
Allah razı olsun abi rabbim size de kaza bela göstermesin. Yeni sağlık ocağının arkasında bir süperb görüyordum o sizin mi yoksa ? :)

Allah kaza bela vermesin hocam güle güle kullanın yazın geldiğinizde tanışırız inşaAllah.

Beyaz renkli bir superb idi sanırım, benim de gözüme çarptı bir kaç kere :)

Tanıştığımıza memnun olurum. Görüşmek üzere...

Çevrimdışı bozkan38

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Evet beyaz superb. Kış geldi çocuklar sık hastalanmaya başladı sağlık ocağına sık uğrar olduk :)
İnşallah birgün yüz yüzede tanışırız.

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bozkan38;627569
Evet beyaz superb. Kış geldi çocuklar sık hastalanmaya başladı sağlık ocağına sık uğrar olduk :)
İnşallah birgün yüz yüzede tanışırız.

İnşaAllah hocam rabbim şifalarını versin görüşmek üzere

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı seigneur78

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün ki çalışmamızdan.. Nasıl olmuş ?

« Son Düzenleme: 20 Kasım 2017, 00:35:27 Gönderen: seigneur78 »

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16335]seigneur78[/MENTION] Gayet güzel olmuş ellerinize sağlık. Bir önerim var tazyikli su ile yıkıyorsanız o kısma tutmayın benimkilerin çoğu yapışkanını bıraktı tamamen söktüm bende. Kazasız sürüşler dilerim.
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2017, 10:46:28 Gönderen: skaymaz »

Çevrimdışı seigneur78

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2 günden beri yoğun yağmura maruz kaldı. Eğer normal yağmur suyuyla bırakmazsa daha da birşey olmaz inşallah. Bir de ben uçlarını kirtasiyeden aldığım japonla birer damla dökerek iyice bastırdım ayrılmasın diye. Dediğinizi de dikkate alacağım sağolun :))

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: seigneur78;628316
2 günden beri yoğun yağmura maruz kaldı. Eğer normal yağmur suyuyla bırakmazsa daha da birşey olmaz inşallah. Bir de ben uçlarını kirtasiyeden aldığım japonla birer damla dökerek iyice bastırdım ayrılmasın diye. Dediğinizi de dikkate alacağım sağolun :))
O zaman birşey olmaz Allah'ın izniyle

Çevrimdışı seigneur78

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skaymaz;628317
O zaman birşey olmaz Allah'ın izniyle

Inşallah hocam Teşekkür ederim iyi dileklerin için.  Aracı yeni aldım 2 bin km yaptım henüz çok memnunum. Bir sorum olacaktı ben far grubuna led ampül almayı düşünüyorum ama sadece uzunlara mi alayım yoksa hem kisa hem uzuna mi. Amacım simsek etkili uzun far aslında ama kisalar sari uzunlar beyaz yanınca kötü durur mu ?

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: seigneur78;628318
Inşallah hocam Teşekkür ederim iyi dileklerin için.  Aracı yeni aldım 2 bin km yaptım henüz çok memnunum. Bir sorum olacaktı ben far grubuna led ampül almayı düşünüyorum ama sadece uzunlara mi alayım yoksa hem kisa hem uzuna mi. Amacım simsek etkili uzun far aslında ama kisalar sari uzunlar beyaz yanınca kötü durur mu ?
Valla kardeşim ben arabanın orjinalliğini bozmamaktan yanayım ama fikrimi sorarsan yaptırmşken tamamını al derim. Hayırlı uğurlu olsun araban rabbim kaza bela vermesin inşaAllah.

Çevrimdışı seigneur78

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aslında farlar gayet yeterli de işte arabaya birşeyler yapası geliyor insanin :))) Allah razı olsun teşekkür ediyorum. Cumlemizi kazalardan belalardan korusun

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: seigneur78;628320
Aslında farlar gayet yeterli de işte arabaya birşeyler yapası geliyor insanin :))) Allah razı olsun teşekkür ediyorum. Cumlemizi kazalardan belalardan korusun
Bana sorarsan masrafa girme zaten tonla para verdik ama kılıf falan düşünme yaptır yada bod markanın pratik kılıfları var onlardan alabilirsin.

Çevrimdışı seigneur78

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skaymaz;628321
Bana sorarsan masrafa girme zaten tonla para verdik ama kılıf falan düşünme yaptır yada bod markanın pratik kılıfları var onlardan alabilirsin.

Benim kılıflar zaten siyah Ambition paket düşünmedim pek kılıf almayı :) sizde var mı kılıf :)  Araçta ekstradan yapılabilecek birşeyler düşünuyorum da bakalım fikir aldıkça yapacagim :)

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: seigneur78;628322
Benim kılıflar zaten siyah Ambition paket düşünmedim pek kılıf almayı :) sizde var mı kılıf :)  Araçta ekstradan yapılabilecek birşeyler düşünuyorum da bakalım fikir aldıkça yapacagim :)
Siyahta olsa şart kardeşim hem güneşten korursun hemde Allah korusun birşey falan dökülse faydası olur. Benim kılıflar pratik kılıf hasır gibi.