škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araçlarınıza neler yaptınız ve neler yapmak istersiniz.

sudege · 462 · 180528

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
vrs logomuzu on izgaraya ve columbus ekranda wrs logosu ile acilis ekrani degistirildi.

Çevrimdışı Hipek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sudege;610830
http://cloud.tapatalk.com/s/58c82b273c724/20170314_174727.mp4
Hareket halinde video izlemeyi etkinlestirdik.

S.A. Hareket halinde görüntü almayı hangi yoldan yaptınız? Paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hipek;610899
S.A. Hareket halinde görüntü almayı hangi yoldan yaptınız? Paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler

Fabiada böyle birşey yapmak mümkün değildir herhalde nerede yaptırdınız acaba ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hipek;610899
Vag can pro cihazi ile actirdim.ozelde tabiki servislerde o islemleri yapmalarina izin verilmiyor.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tugkancelebi;610910
Fabiada böyle birşey yapmak mümkün değildir herhalde nerede yaptırdınız acaba ?

Fabiada mumkun columbus olmadigi icin mumkun degil .ama benim daha once yaptirdigim necvox android diye ara parca var .onu takilabilir. Resminide koyayim .daha once onu kullaniyoedum gayet basarili ama cep tel .int.fazla olmasi lazim .cunku 7 gb yetiremiyodum devamli girdiginde.

Çevrimdışı cansermo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sudege;610919
Fabiada mumkun columbus olmadigi icin mumkun degil .ama benim daha once yaptirdigim necvox android diye ara parca var .onu takilabilir. Resminide koyayim .daha once onu kullaniyoedum gayet basarili ama cep tel .int.fazla olmasi lazim .cunku 7 gb yetiremiyodum devamli girdiginde.

Ara parçanın tam adı ve ya modelini öğrenebilir miyim ? Her araca (dokunmatik ekranlı multimedya sistemi bulunan) uyumlumudur ? Bir de bu parçanın işlevi multimedya sistemini değiştirmeden ekranın dokunmatiğini vs kullanarak orjinal yazılıma ek olarak android eklemek midir ?

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cansermo;610949
Ara parçanın tam adı ve ya modelini öğrenebilir miyim ? Her araca (dokunmatik ekranlı multimedya sistemi bulunan) uyumlumudur ? Bir de bu parçanın işlevi multimedya sistemini değiştirmeden ekranın dokunmatiğini vs kullanarak orjinal yazılıma ek olarak android eklemek midir ?

Aynen dediğiniz gibi bir android sistemi ekliyor

Ekranın sol üst köşesine basılı tutunca o menüyü açıyor diye biliyorum
Ben direk kodlama ile CarPlay e müdahile yapılabilir mi acaba diye düşündüm

Çevrimdışı Hipek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Muhsin Bey,Superb III Bolero cihazdada olur değil mi? Olursa yazın Antalya'ya gelince beraber yaptıralım.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hipek;611023
Muhsin Bey,Superb III Bolero cihazdada olur değil mi? Olursa yazın Antalya'ya gelince beraber yaptıralım.
Bolere col.diye ayrim yok diye biliyorum.b8 passat s3 diye yaziyodu kutu uzerinde bir bakayim kutusuna.haber vereyim tekrar.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sudege;611025
Bolere col.diye ayrim yok diye biliyorum.b8 passat s3 diye yaziyodu kutu uzerinde bir bakayim kutusuna.haber vereyim tekrar.

Sizde Canton ses sistemi var mıydı? Bir arkadaş taktırmış, Canton çalışmadı demişti ama siz miydiniz hatırlayamadım.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namre3kutuk;611037
Sizde Canton ses sistemi var mıydı? Bir arkadaş taktırmış, Canton çalışmadı demişti ama siz miydiniz hatırlayamadım.
Evetv canton var .canton u devreye almiyor.normal araclarin baz tizi seklinde calisiyor canton devresi sanirim farkli bi sekilde calisiyor.

Çevrimdışı Arifkoc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracima gizli ozellikleri actirmak istiyorum ama ender elek. Baska biyer varmi maslakta

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle