škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araç kiti mi?Bluetooth kulaklık mı?

s_t67 · 20 · 8090

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;3884
Ömer Yeti (!) geldi mi ki Türkiye' ye! Hemen de almışsın yahu!:kiki:
Yeti pahalı olur alamam dedim şimdi octiyi benzetmeye çalışıyoz yavaş yavaş:)

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: seyyah;3888
Araç kiti ve bluetooth kulaklık arasında kaldıysanız ikisininde avantaj ve dezavantajları var.
Bundan önceki işimde telefon görüşmesi fazla olduğu ve araç kullandığım için bluetooth kulaklık kullandım. En büyük sıkıntı şarj edilmesi gereken ikinci bir cihaz. İkinci olarakta telefon ekranına bakmadan açtığınız için karşınızdakinin kim olduğunu tanımaya çalışmak.
Araç kitinde ise bir arkadaş aracın içinde 5 kişi varken (diğer 3 kişi resmi olması gereken kişiler) eşinden fırça yemiş.:kiki:
Evet kalabalık olduğum zaman alo derdemez yanımda eşim var filan diyoruz artık.Çamlar yıkılmasın açısından:kiki:

Çevrimdışı s_t67

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bencede bu sakat.hani bi korkumuz yokta,her konuşulanıda herkesin duyması iyi olmaz.hem telefonla konuşurken çocukta dirlik vermiyor zaten.o zaman en iyisi kulaklık almak.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: s_t67;4273
bencede bu sakat.hani bi korkumuz yokta,her konuşulanıda herkesin duyması iyi olmaz.hem telefonla konuşurken çocukta dirlik vermiyor zaten.o zaman en iyisi kulaklık almak.

:+1::ok:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

octaviaman

• Ziyaretçi
Valla gizli kapaklı katakulli işlerimiz yok neticede Ben her zaman sorunsuz kullanıyorum.İki sene içinde sadece bir kere arkadaş argo bir laf etti toparladık anında.Tabi tamamen özel olması için kulaklık daha uygun olur.