škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara'da serviste 15 gün sıra var

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar 30bin bakımı için randevu alayım dedim

and 21 şubattan sonraya gün veriyor

efe garantili araç bakmıyormuş

bende mecburen aydoğanlar diye bir yer varmış orada yetkili olmuş oradan randevu aldım
oda anca 3 gün sonraya verdi

umarım iyi bir yerdir

bakıma gidecek arkadaşlar randevularını önceden alsa iyi olur

ayrıca aydoğanlar 30bin bakımına 835 tl dedi yuhhh dedim ama el mahkum vericez

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
30.000 km bakımında neler yapıyorlarmışta o kadar fiyat vermişler

Çevrimdışı nedemeklazım

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
En son Ağustos - Eylül gibi 15.000 bakımına Efe'ye gitmiştim.
2 aya kadar yeni yere geçeceğiz demişlerdi. Honda'nın yanında yeni bir yer yapıyorlardı Skoda için.

Enteresan tarafı myskoda uygulamasında yetkili servislerden Efe çıkarılmış görünüyor. Üstünden aylar geçti, neden böyle bir durum oldu anlamadım.

Koca Ankara'da tek servis mümkün değil yetişemez. Yetişse bile yapılan işlerin ne kadar sağlıklı olacağı muamma.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nedemeklazım;607300
2 aya kadar yeni yere geçeceğiz demişlerdi. Honda'nın yanında yeni bir yer yapıyorlardı Skoda için.

Enteresan tarafı myskoda uygulamasında yetkili servislerden Efe çıkarılmış görünüyor. Üstünden aylar geçti, neden böyle bir durum oldu anlamadım.

Koca Ankara'da tek servis mümkün değil yetişemez. Yetişse bile yapılan işlerin ne kadar sağlıklı olacağı muamma.

Bu yüzden mi bu kadar pahalı

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 tdı sahipleri 15bin km bakımına 550-650 arası bir ücret ödüyor zaten.30bin km bakımında ayrıca mazot filtresi değişiyor buda 150tl civarında bir parça.Başka da ekstra bir şey yok.

Aydoğanlar'da yılların VW-Audi-Seat yetkili servisi.Artık Skoda'ya da bakıyor.Efe ve And servis için neyse Aydoğanlar'da odur.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda.com.tr'de de güncellenmiş. Aydoğanlar hem satış hem de servis için yetkili olmuş. Hayırlı olsun, Ankara'ya lazımdı. Benim geçen sene aldığım duyuma göre Efe ile Skoda arası pek iyi değildi, hatta Efe'nin Skoda'yı bırakacağı da görüşülüyordu. Yeni yerlerinin bitmiş olmasına rağmen servis hizmeti vermemeleri de düşündürücü.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Herhangi bir yetkili vw ya da seat servisinde bakım yapılabilir değil mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;607323

Eğer bulunduğunuz şehirde yetkili Skoda servisi yoksa VW ya da Seat servisleri kabul ediliyor. Ancak yetkili Skoda servisi varsa mecbursunuz garanti sürecinde.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;607323

Garanti açısından Yüce'nin yetkilendirdiği servislerde yaptırılabilir diye biliyorum. Yani misal Aydoğanlar artık yetkilendirildi ve orada yaptırılabilir, ancak Konya yolu Doğuş Oto olmaz diye biliyorum.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Herkes kendi çöplüğüne gidecek deniliyor yani yukardan

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
And'a gitmeyin zaten. Bir kez gittim pişman oldum. İlgi alaka sıfır. Aracı yıkatalım mı diye sordular, pişman oldum evet dediğime. Bel altı çamurlu geldi. Utanmadan da personel karşıma dikildi para ister gibi bekledi. O kalabalıkta bakımı da baştan savma yapıyorlardır zaten...

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;607385
And'a gitmeyin zaten. Bir kez gittim pişman oldum. İlgi alaka sıfır. Aracı yıkatalım mı diye sordular, pişman oldum evet dediğime. Bel altı çamurlu geldi. Utanmadan da personel karşıma dikildi para ister gibi bekledi. O kalabalıkta bakımı da baştan savma yapıyorlardır zaten...

Biz de geçen ay And'a götürdük babamın Spaceback'i mecburiyetten o zaman tek servisti. Pişman olduk. Aracı yıkamamışlar. Cam suyu koymayın dedik, kendimiz antifreeze koyacağız dedik, hazneyi ağzına kadar şebeke suyu ile doldurmuşlar. O da dondu. Babam aracı teslim almaya gitti, aracınız dışarıda deyip anahtarı vermişler. Tampon tampona park etmişler, çıkamamış. Rezil olduk yani.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aydoganlar skodanin sitesinde görünüyo and sevmeyenler oraya gidebilir

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: Bilgic;607785
Biz de geçen ay And'a götürdük babamın Spaceback'i mecburiyetten o zaman tek servisti. Pişman olduk. Aracı yıkamamışlar. Cam suyu koymayın dedik, kendimiz antifreeze koyacağız dedik, hazneyi ağzına kadar şebeke suyu ile doldurmuşlar. O da dondu. Babam aracı teslim almaya gitti, aracınız dışarıda deyip anahtarı vermişler. Tampon tampona park etmişler, çıkamamış. Rezil olduk yani.

Aynen, tam rezalet...

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nedemeklazım;607300

Koca Ankara'da tek servis mümkün değil yetişemez.
Yetişse bile yapılan işlerin ne kadar sağlıklı olacağı muamma.

Emin olmamakla birlikte efedeki bu durumun sikayetlerle ilgili oldugunu duydum. Sikayet edenlerden biride benim. Hatta mahkemeye verdim kendilerini.