škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kısa Far Konumu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar şimdiye kadar hep auto modu kullandığımdan dikkat etmemiştim. Ama geçen gece kısa far konumunu açtığımda sadece gündüz ledleri ve arka stopların yandığını gördüm ayrıca göstege panelinin ışığıda sönüyor kısa far konumunda bu normal mi?  yani tıpkı 0 konumunun aynısı sadece arka stoplarda yanıyor 0 konumundan farklı olarak.

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dediginiz konum sanirim park lambasi konumu, cunku tarif ettiginiz hersey bende park lambasi modunda oluyor. Yani ilk kademe autodan sonraki. Dis farlar normalde gosterge isini bende cozemedm bazen o konumdayken kisik yaniyor bazen hic yanmiyor bazen tam yaniyor kafasina gore sanirim sensor calismaya devam ediyor ona gore yanip sonuyor oda

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet haklısınız autodan sonraki ilk kademe, park konumu olarak düzeltiyorum.Bu konumda gece olduğu halde gösterge panelinin aydınlatması kapanıyor ve sadece gösterge içindeki ibrelerin ışığı yanıyor demek ki diğer araçlarda da aynı şekilde.Bende bir anlam veremediğim için sormak gereği hissettim.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu durum sanırım vag-com la gündüz farlarının parklarla birlikte yanacak şekilde ayarlanmasından kaynaklı.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Farlar kapalı konumda bile olsa karanlıkta ekran ışığı yanmaz dış ortamın aydınlığına göre ekran parlaklığı değişir.