škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bolero Amundsen Multimedya Güncelleme

cemilb · 87 · 32466

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: khalil;607306
Sanırım Rapid SB lerde ilk siz denemiş olacaksınız. Bende bu akşam deniyecektim. işlerden bir türlü fırsat bulamadım. Deneyin bakalım. Aracınızın Bolero versiyonu 0241 ve üstü ise Muhtemelen bir sorun çıkmaz bence. SmartLink açısından sonucunu bende merak ediyorum. Paylaşırsanız sevinirim.
241 içinde olduğunu yazıyordu yanlış görmediysem birde 2015 modeller 441 diye biliyorum
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2017, 08:52:51 Gönderen: skaymaz »

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mkose;607338
arkadaşlar burdaki versiyon bizim boleroya uyarmı peki
https://www.drive2.ru/l/463932885099872282/

benim skoda octavia 2014 model bolero 6.5 ve versiyonu aşağıda
http://i.hizliresim.com/m4vjvR.jpg
http://i.hizliresim.com/nj1VXV.jpg
241 ve 245 diye biliyorum ben driver sitesinde yazıyor açıklamasında türkçeye çevirip bir bakın derim.
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2017, 08:53:34 Gönderen: skaymaz »

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

2015 model rapid sb de, 0245 olan sürüm 0252 oldu, smartlink menüsü hala yok malesef [emoji853], değişiklik farketmedim illaki vardır birşeyler
Video çektim akşam yüklerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2017, 16:38:33 Gönderen: drhsyn »

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drhsyn;607344

0245 olan sürüm 0252 oldu, smartlink menüsü hala yok malesef [emoji853], değişiklik farketmedim illaki vardır birşeyler
Video çektim akşam yüklerim.

Elinize sağlık. Ancak Smart Link için bende üzüldüm. Anlaşılan Sevise gidip yükletmek şart oldu. Yarın bir randevü ayarlamaya çalışıcam bu konuda.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb.de yükledim, sorun yok. Bende henüz test edemedim.
Bilgi için teşekkürler.

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar ben dün yaptın bugünde iyice bir karıştırdım ama bir değişiklik fark edemedim lakin şöyle bir sıkıntı yaşadım. Yeni yazılımdanmı bilmiyorum ama direksiyondan kumanda tuşları bazen işemiyor kontağı kapatı açınca düzeliyor sonra yine işlemiyor bazen müzik listesi alt alta nokta gözüküyor tavsiyem yeni sürümü kurmayın yine de taktir sizin.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Merol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skaymaz;607396
Merhaba arkadaşlar ben dün yaptın bugünde iyice bir karıştırdım ama bir değişiklik fark edemedim lakin şöyle bir sıkıntı yaşadım. Yeni yazılımdanmı bilmiyorum ama direksiyondan kumanda tuşları bazen işemiyor kontağı kapatı açınca düzeliyor sonra yine işlemiyor bazen müzik listesi alt alta nokta gözüküyor tavsiyem yeni sürümü kurmayın yine de taktir sizin.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İşte beklediğim cevap. Teşekkürler.

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
demek istediğniz menüde samartlik yoktu güncellemeyi yaptık hala yok ve stabil çalışmıyor birkaç foto atabilirmisiniz menülerin ve software hangisi öncesi ve sonrası teşekkürler

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mkose;607424
demek istediğniz menüde samartlik yoktu güncellemeyi yaptık hala yok ve stabil çalışmıyor birkaç foto atabilirmisiniz menülerin ve software hangisi öncesi ve sonrası teşekkürler
Öncesi

Sonrası

Yani 245 iken 252 oldu pek birşey değişmedi biraz ses artmış gibi oldu zaten bunu sitede paylaşan kişide belirtmiş . Smartlink aktif o olmaz zaten serviste kod girip ücret karşılığı aktif ediliyor ve 2015 yılı haziran ayı öncesi araçlarda smartlink hiç yok onların versiyon sürümü 441 ile başlıyor ve bu güncelleme onlar için olmuyor zannedersem sadece mirrorlink var onlarda . Ama güncellemenizi önermiyorum çünkü benim dreksiyondan kumanda tuşları bazen etkisizleşiyor yazılımdandır diye düşünüyorum çünkü daha önce hiç olmuyordu. İyi geceler.

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

11. Ay 2015 rapid e yükledim, aşağıda videosu. En azından menüye smartlink sekmesi gelseydi serviste kodla açtırırdım ama servis de bu haliyle kod alsam bile açılıp açılmayacağını bilmiyor, bence smartlink le ilgili güncelleme gelirse menüde o sekme görünebilir.
 Videoyu buraya koyamadım youtube'a koyup link atacağım
Link:

https://youtu.be/ma0DdG3BHE0
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2017, 09:06:47 Gönderen: drhsyn »

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drhsyn;607433

11. Ay 2015 rapid e yükledim, aşağıda videosu. En azından menüye smartlink sekmesi gelseydi serviste kodla açtırırdım ama servis de bu haliyle kod alsam bile açılıp açılmayacağını bilmiyor, bence smartlink le ilgili güncelleme gelirse menüde o sekme görünebilir.
 Videoyu buraya koyamadım youtube'a koyup link atacağım
Link:

https://youtu.be/ma0DdG3BHE0

Video için teşekkürler. Elinize sağlık. Bu arada ben yukarıdaki aracın üretim tarihini nereden öğrendiğinizi merak ettim. Benimkini bir türlü bulamadım. Aracımın trafiğe çıkışı Temmuz 2016. Ancak üretim tarihi yok.

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ruhsattaki muayene tarihine bakabilirsiniz, ben telefona myskoda adında uygulama indirdim şase noyu yazarak kayıt oldum , o programdan aldığım ekran görüntüsü o .

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Ruhsatta ilk muayene 25.04.2019 yazıyor. Yani buradan mı üretim tarihini bulucaz?